ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Пограли в революцію – час переходити до контрреволюції

298

Вказану сокровенну фразу "видав" царський генерал Корнілов у вересні 1917 року і, як видно, його слова на даний час намагаються використовувати окремі українські політики та здійснити своєрідний "реванш" за попередні роки.

Зокрема, соціал-демократи, очолювані С. Капліним, за фінансової підтримки олігарха Д. Фірташа, якого чекає суд в США, Всеукраїнське громадське об’єднання "Український вибір" на гроші "кума" ВВП, "соціалісти" за кошти С. Клюєва сплять і бачать "нові" часи, коли українці знову стануть "контрольовані", як при Януковичі та його команді. Медведчук взагалі намагається розіграти цілий "театр абсурду" як то роздати "нетямуючим" ветеранам, більшість з яких зявилась на світ у 50-ті роки, червоні знамена та гасла вже неіснуючої держави, підкріпивши шабаш "колорадськими" стрічками сепарів. Коротше кажучи, "я тебя слепила из того, что было…".

Вони так і не зрозуміли, з якого це часу наші співвітчизники стали людьми іншої європейської генерації, які не бояться ні війни, ні олігархів, ні підкупних грошей, які так достатньо надсилає "старший" брат, щоб заспокоїти та усладити "хахлів".

"Хахли" знахабніли, хочуть справедливості, в Європу виїздити хочуть та й загалом жити, як люди, по справедливості, але ці "керівники" бажають загнати їх назад в стійло, як при СРСР, тому і організовують "ностальгічні" марші та акції на кшталт "Первомайских" мітингів та демонстрацій, а що, все ж краще коли "хлопці п’яні, коні запряжені" і все під контролем.

Я не даром розпочав свою фразу з висловлювання А. Корнілова, оскільки він також вважав, що зігравши в контрреволюцію є можливість заспокоїти народ, відвести їх від головних проблем сьогодення. Ні. Панове, запізно! Ми знаємо хто ми є і що нам робити далі, а ваші "гламури", акції, мітинги, демонстрації, обіцянки нам не потрібні. Ми самі з вусами.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги