УкрРус

Путін відокремлює Донбас від України

Привернула увагу стаття в Інтернет-ресурсі Bloomberg відносно того, що президент Росії, користуючись неоднозначними сигналами з США, спокійно посилює контроль Росії над двома "бунтівними" регіонами України, ховаючи надії на реалізацію укладеної за європейського посередництва мирної угоди і пом’якшення санкцій найближчим часом.

Близькі до Кремля джерела повідомили Bloomberg, що незважаючи на публічну підтримку Кремлем угоди, підписаної в 2015 році за участю Франції та Німеччини, реальна стратегія Путіна полягає в тому, щоб повністю відокремити Донбас від України через поетапну інтеграцію з Росією. "Росія рухається поступово, за допомогою блокади з боку українських активістів як політичного прикриття, щоб перебрати на себе ключові економічні зв’язки з сепаратистськими зонами".

Отже, дії Путіна в Україні кидають виклик США та ЄС, які публічно підтримують Мінські угоди, що передбачають повернення контролю України над Донбасом. Провідним світовим політикам вже увірвався терпець і вже ніхто не має намір спокійно спостерігати за порушеннями закону агресором. Не за горами рішучі дії!
https://www.obozrevatel.com/my/politics/19280-putin-vidokremlyue-donbas-vid-ukraini.htm
Наши блоги