Главная Блоги

/ Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Пенсійна реформа на фоні тарифно-субсидійних афер

696

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА НА ФОНІ ТАРИФНО-СУБСИДІЙНИХ АФЕР ВЛАДИ

Мені 77 років. Ми з дружиною пенсіонери. Щоправда, вона в грудні 1977 була вимушена влаштуватись на роботу з мінімальною зарплатою, бо в грудні 2015 скористалась правом дострокового виходу на пенсію. Мій трудовий стаж з 1958 по 2014 рік. В часи Незалежності по 1996 рік в створеному мною при МДП «КаТеТ» Львівського агроуніверситету однойменному агроконсорціумі, ставив в колгоспах та радгоспам свої безвідходні сільгосппереробні комплекси, які дали Україні десятки мільйонів доларів прибутку. З 1996, коли колгоспів та радгоспів не стало і «КаТеТ» збанкрутував, займався авторським наглядом за цими безвідходними комплексами у власному агро-інжінірінговому Центрі Агроінтех. Коли у 2001 почав оформляти наукову пенсію, по рекомендації працівників Галицького ПФУ перевів своє підприємство у неприбуткове( копія листків трудової книжки додається). Зарплату отримував у бухгалтеріях спадкоємців тих колгоспів та радгоспів - сільгоспспілок , агрофірм та ПОПів. Зарплата була дай Боже Кожному. Та коли став оформляти наукову пенсію, то платіжні звіти про зарплату спочатку не приймались, а потім при зустрічній перевірці влаштованій Жидачівським ПФУ у 2004, коли від МДП «КаТеТ» навіть приміщення не залишилось, щезло 10% звітів, які валялись в незапечатаному складі-сараї. Колишній директор КаТеТу в цей час лежав в лікарні з інсультом. В 2005, в час, коли він оформляв свою наукову пенсію, помер від інсульту, не дочекавшись рішення Жидачівського управляння ПФУ. Дані про зарплату, яку отримував від сільгоспспілок та агрофірм виявились непотрібними, бо для наукової пенсії була потрібна лише зарплата від державних наукових підприємств. Внаслідок цього, у 2004 році, після 3-х років тяганини, мені нарахували наукову пенсію у розмірі 94 грн 20коп, яка після звернення в Європейський суд по правам людини миттєво збільшилась на порядок( нижній рядок пенсійних платежів на додатку 1).

Коли у 2017 переоформляв наукову пенсію у робочу, то на запити Галицького управляння про мою зарплату після 1996 у агроформуваннях ніяких даних не виявилось, бо при неодноразовій зміни власників бухгалтерські документи знищились. Ні одно районне управляння ПФУпо місцю знаходження тих агроформувань не дало відповіді на запити і моя пенсія тепер складає 2220 грн/місяць.

Ми з дружиною живемо в приватизованій трикімнатній квартирі, котру я отримав ще в часи СРСР.У нас два сини, котрі мають власні квартири і живуть там з сім’ями. Кожен має по дві дитини. Дружина молодшого – домогосподарка, адже після того, як продажні лідери наших профспілок дозволили так реформувати Закон про працю, що робітники перетворились у безправних кріпаків своїх хазяїв, вона втратила право на роботу. Адже ніхто не візьме на роботу жінку з двома маленькими дітьми, знаючи що нині дитячі садочки не мають груп продовженого дня!

З-за того, що дружина молодшого сина втратила право на роботу, ми з дружиною втратили право на субсидії і тепер повинні платити за всі комунальні послуги більше 120% від тих грошей, котрі разом отримуємо по пенсії!

Реформи повинні здійснюватись не заради реформ, а заради підняття добробуту населення. Саме про це повинен піклуватись і уряд. А що у нас- олыгархат та владцы багатіють за рахунок обкрадання народу!? Тому я не прошу Вас з’ясувати, як в таких умовах дожити до виборів 2019, коли влада поміняє місця в кріслах на нари? Ніхто на це питання не має відповіді! Я прошу Вас з’ясувати у головних брехформаторыв -Прем’єр Міністра Кабінету Руйнації Держави - Володимира Гройсмана, у Міністра Соціального Геноциду - Андрія Реви, скільки конкретно вони платять за комунальні послуги, проживаючи в хоромах, набагато більших, ніж моя квартира разом з квартирами синів,( кожен з нас за комуналку платить тисячы гривен). Чи не отримують ці пани 100% компенсацію за сплату тих комунальних послуг та й ще «допомогу» на відпустку?.

Я законослухняний громадянин України. Ходжу на всі вибори, але ніхто, за кого я голосував не проходив ні в Президенти, ні в нардепуки. Бо їх не обирають, а приизначають кишенькові Виборчкоми від дільничих до ЦВК.

То ж прошу відповісти, чому я повинен розплачуватись за злочинне підвищення цін та тарифів на енергоносії, котре викликало лавинне подорожчання всього, а найбільше комунальних послуг?

Мої Предки стояли у витоків створення Вкраїни. Я в 1991 відмовився від запрошення переїхати до Англії . А тепер мої малі онучата вже базікають англійською та німецькою краще, ніж українською і російською, а коли настане час старшим поступати до зреформованої до невігластва школи, сини скористаються запрошеннями і переїдуть до Німеччини чи Англії. Бо Україна при цій не обраній, а призначеній багатіями владі, не має майбутнього. Пан Гройсман зміг показати тільки, як руйнувати створене іншими, а не творити с воє, нове і прогресивне!

К.т.н.Володимир Сиротенко(Вербицький)

Праправнук автора « України» Пантелеймона Куліша( він всиновив в 1848 свого племінника, мого прадіда Григорія Миколайовича Куліша).

Правнук автора перших рядків «Ще не вмерли України ні слава, ні воля» Миколи Вербицького-Антіоха

Онук автора «За Україну, за її долю» Миколи Вороного

Син майора Червоної армії Василя Сиротенко, який в січні 1945 врятував від Сибіру Карела Войтиллу, а в 1953 за дисертацію по історії Древнього Риму, яка протирічила тодішнім перекладам Маркса-Енгельса, особисто М.Сусловим висланий до Пермі, де й пробув до пенсійного віку, ставши за цей час всесвітньовідомим істориком-медієвістом. Після настання пенсійного віку повернувся в Україну і був професором історії Дніпропетровського держуніверситету. У 1996 був викинутий на 70 гривневу пенсію (за участь разом з Героєм Соціалістичної праці, ректором Дніпропетровського Держуніверситету, соавтором «Сатани», академіком Володимиром Прісняковим у створенні на противагу правій «Громаді» Турчинова, лівоцентристського об’єднання «Батьківщина»). У 1998, щоб не померти з голоду,прийняв запрошення Армавірського Держпедуніверситету. Помер у 2006 почесним громадянином міста Армавір. Викладав Історію раннього середньовіччя до останнього дня життя. Міжнародні Сиротенківські читання проходять в Армавірі і нині.

Я У тому Житті, в тій країні був провідним спеціалістом Союзу в галузі безвідходної сільгосппереробки. Впроваджуючи свої винаходи та розробки облітав-об'їздив весь СРСР від Калінінграду до Петропавловськ-Камчатського. Коли Союзу не стало, при агроуніверситеті заснував міжвузівський агроконсорціум «КаТеТ»(кадри, техніка технологія) і створював ці комплекси в колгоспах та радгоспах України. Після того, як «нічною конституцією» вони були знищені, викладав і ставив малі переробні підприємства в КСП та ПОПах. З 2005 на науковій пенсії, яку наш ПФУ нарахував у сумі 94 грн 20 коп , а всі наші українські суди освятили це рішення. На другий же день після отримання листа з Европейського суду про прийом моєї скарги до розгляду, пенсія збільшилась у 10 разів! Маю 15 авторських свідоцтв на винахід СРСР і 1 патент України. Написав навчальні посібники - «М'ясна справа», «Молочне діло», «Товарознавство. Повний курс », «Живность для твого подворья». Після виходу на пенсію пишу книги в області мемуарної біографістики. При цьому пишу українською, публікую російською: 1. «Незнакомый Вам Тарас Шевченко и его побратими-аристократы» ISBN 978-1-4475-6293-1. «Незнайомий Тарас Шевченко» ISBN 978-1-4477-7796-0 (укр.)Проведене по книзі журналістське розслідування див. док.фільм «Таємниці генія Шевченко» http://yandex.ua/video/search?text=фильм%20таємниці%20генія%20шевченко%20смотреть%20онлайн&path=wizard&filmId=BkgoS3C2UXI 2. «Легендарные напитки наших предков» ISBN 978-1-4475 -3074-9. 3. «Забуті імена» ISBN 978-1-4477-0682-3. 4.«Таємниці наших гімнів» ISBN 978-1-291-43757-7( історія створення Марсельєзи, Польського та Українського гімнів). 5. Творцы –Созидатели https://yadi.sk/i/7o09OAc33DoRQa Моя книжка «Забытые имена» перемогла в липневому конкурсі Рунета 2015 http://literati.su/archives/693

Шлю ці книжки безкоштовно по запитам бібліотек Маю більше 1000 публікацій у ЗМІ Білорусі, Ізраїлю, Канади, Польщі, Росії та США (можна перевірити на будь-якому пошуковикові, набравши «Сиротенко (Вербицкий)»

10.10.2018

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel