ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Харизматами народжуються, а людьми-брендами стають

402

<p>&lt;p&gt; …&quot;Країну на перезавантаження&quot;, ? цей вербальний концентрат став головним суспільним меседжем. Радикальних змін вимагають усі соціальні страти. Стара політична еліта своєю бездіяльністю довела країну до повного банкрутства, а народ - до крайнього ступеню зубожіння. Тому саме сьогодні мільйони українців бачать єдиний вихід з кризи, яка вже позначилась на мапі буття як летальна: через &quot;демонтаж&quot; старої системи і прихід у велику політику якісно нових, молодих, амбітних, перспективних людей, які б своєю злагодженою роботою змогли сконструювати нову державну парадигму і тим самим вберегти Україну від фатальних наслідків.

Нові лідери – на них чекають і на них покладають надію. У політичному житті нашої країни наразі надзвичайно зріс попит на людей, здатних професійно виконувати роль і функції політичних лідерів. Одним словом, нова політична еліта – екзестенційна необхідність. Саме усвідомлення цієї необхідності стало особисто для мене і для команди однодумців-професіоналів у сфері політичних відносин тригером певних дій, які трансформувались в ідею проведення зустрічей зі студентами вищих навчальних закладів країни на тему:&quot;Молодіжне лідерство як фактор соціального розвитку суспільства&quot;.

Сьогодні ми завітали у Національний університет харчових технологій (НУХТ). Тож можемо вважати, що масштабний проект, який охопить всю Україну, розпочато.

Динаміка зустрічі, питання і відповіді, позитивні емоціїї найвищого гатунку – все це каталізувало бажання не зупинятися. Зустріч із авангардом активного студентства перевершила усі сподівання. Адже попри досягнення цілей та завдань, серед яких: і оцінка гостроти ситуації в політичній сфері, і пошуки виходу для владних структур і політикуму, і формування &quot;соціального запиту&quot; на підготовку молодих кадрів, і створення підґрунтя та передумови для зміни поколінь в політиці, важливо відзначити головне: у форматі сторітелінгу учасники та присутні почули &quot;живі&quot; історії.

Сьогодні я щиро дякую всім тим, хто висловив слова подяки за організацію заходу та мій виступ на ньому. У своєму виступі я намагалася актуалізувати питання, пов’язані з формуванням персональних брендів, механізмами їх просування, дати конкретні поради щодо створення особистого &quot;Я&quot;. Немає більшої радості,ніж коли ти чуєш на свою адресу слова вдячності. Сьогодні вони були справжнім єлеєм для моєї душі. Мене вразила активність нашої молоді, наших молодих лідерів, їх цікавість і бажання &quot;творити себе&quot;. Частіше за все запитують: &quot;А скільки часу треба на створення власного бренду?&quot;. Генерація особистого бренду - це перманентний процес. Самоаналіз, пізнання своєї суті, в ході якого людина повинна виявити свої домінуючі якості і навички, визначити унікальні таланти і презентувати себе світу з урахуванням власної унікальності – це завдання всього нашого земного життя.

&quot;Харизматами народжуються, а людьми-брендами стають&quot;, - я не втомлююсь повторювати цей свій вислів, коли працюю з особистістю, коли разом ми генеруємо персональний бренд.

P.S. … Я дякую своїм колегам Інні Силантьєвій та Аллі Ратушній за те, що в цей день у вселенський репозиторій ресурсів та енергій під умовною назвою &quot;Все для блага і процвітання країни&quot; надіслали частинку себе, не шкодуючи ані сил, ані часу…

P.P.S. … Фактором успіху у будь-якому проекті є команда, партнери, всі ті, хто підтримують. … Сьогодні наші проекти, пов’язані з молоддю, проходять під егідою Радикальної Партії Олега Ляшко. Сьогодні нашу &quot;&quot;Школу персонального брендинга, політичного піару та соціального іміджу&quot; активно підтримує Всеукраїнський Рух &quot;Жінки за зміни&quot;, &quot;Центр міжнародних стратегічних комунікацій&quot;, &quot;Інститут територіального брендингу&quot;.&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие