ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

"Перець. Весела республіка"

<p>&lt;p&gt;Після трирічного небуття відновлено випуски журналу &quot;Перець. Весела республіка&quot;. До ініціативної групи відродження &quot;Перця&quot; увійшли журналіст Ю.Цеков, сатирики О.Чорногуз,Ю.Іщенко, карикатуристи А.Василенко,О.Кохан та автор цих рядків В.Чмирьов.

Нагадаю, що у грудні 2013 року на 92 - му році існування &quot;Перець&quot; - структурну одиницю комбінату друку &quot;Преса України&quot; було ліквідовано з ініціативи УС адміністрації президента В.Януковича, з причини нерентабельності. Творчому колективу редакції адміністрація комбінату запропонувала посади набиральника текстів, брошурувальників або прибиральників у виробничих цехах. Тепер &quot;Перець&quot; став незалежним але його подальше існування вирішуватимуть передплатники своїми коштами. Журнал має стати він має стати самоокупним.

Можна передплатити. Дані про нього унесені до каталогу друкованих видань ЗМІ України. У соціальних мережах, зокрема у Фейсбук , започатковані сторінки журналу &quot;Перець. Весела республіка&quot; та &quot;Перець. Гумор&quot;. Цікаві публікації можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/PerecRepublic/?fref=ts ; https://www.facebook.com/perec.humor?fref=nf.&;lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги