ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Головні новації Картки киянина в 2017 році

928

<p> З початку 2017 року розробнику та інвестору проекту &quot;Картка киянина&quot; українській ІТ-компанії &quot;Універсальні інформаційні технології&quot;, вдалося запустити два соціально-орієнтованих проекти, які економлять дорогоцінний час мешканців столиці та дозволяють безпосередньо приймати участь у житті міста.

&quot;Запис до лікаря он-лайн&quot;, реалізований як пілотний проект для Київського міського дитячого діагностичного центру разом з проектом &quot;Поліклініка без черг&quot;.

Новий сервіс надає можливість користувачу, не виходячи з дому, за допомогою персонального кабінету на сайті kyivcard.com.ua або, найближчим часом, і за допомогою мобільного додатку, який також розробляє інвестор проекту, вибрати медичний заклад і записатися на прийом до лікаря он-лайн.

Сервіс допомагає пацієнту економити час - правильно вибудовувати логістику відвідування різних фахівців за один візит до лікарні, мінімізує черги під кабінетами і спростить життя самим медикам.

Крім цього, медичні установи і місто отримують можливість проводити високоточну ідентифікацію користувачів і краще враховувати фактичний потік пацієнтів. Запис он-лайн наразі можуть собі дозволити тільки в КМДДЦ, однак найближчим часом до проекту приєднаються і інші медзаклади столиці. Нововведення - це відправна точка для подальшого впровадження медичних IT-рішень та інформатизації охорони здоров&#39;я.

Також планується запуск ще двох важливих соціальних ініціатив - електронна медична карта і електронний рецепт. Електронна медична карта допоможе киянам відмовитися від паперових амбулаторних карт і переведе їх в цифровий формат.

Після законодавчого врегулювання та впровадження єдиного електронного рецепту, у столичних аптеках досить буде пред&#39;явити лише &quot;Карту киянина&quot; - киянин миттєво буде ідентифікований в системі і отримає необхідні ліки.

Фінальна мета проекту - перевести в електронний формат документообіг у всіх медичних закладах Києва, що дозволить ліквідувати хаос і черги під кабінетами, впорядкує медичні дані пацієнтів.

Можливість приймати участь у голосуванні за громадські ініціативи в рамках &quot;Громадського бюджету&quot;.

Користувачі &quot;Картки киянина&quot; отримали унікальну можливість в своєму персональному кабінеті на сайті https://www.kyivcard.com.ua/ прийняти участь в голосуванні за бюджетні ініціативи столиці в рамках Громадського проекту. Для цього власникам &quot;Картки киянина&quot; надана можливість входу на сайт Громадського проекту без окремої авторизації.

Голосування за проекти, які представлені в програмі Громадський бюджет Києва, розпочалось 27 грудня 2016 року і триватиме до 29 січня 2017 року. Користувачі зможуть прийняти участь у розподілі державних коштів в таких сферах як: комунальне господарство, енергозбереження, охорона здоров`я, соціальний захист, навколишнє середовище, дорожньо-транспортна інфраструктура, освіта, культура і туризм, спорт та інше.

Із початком нового навчального року у вересні 2016-го був запроваджений новий пілотний проект під назвою &quot;Картка учня&quot; у Київському ліцеї інформаційних технологій №79. На даний момент, за допомогою &quot;Картки учня&quot; батьки через особистий кабінет на сайті &quot;Картки киянина&quot; можуть відслідковувати відвідуваність школи своєю дитиною та забезпечити проїзд в метро.

Також, днями запрацює новий сервіс у модулі &quot;Освіта&quot; проекту &quot;Картка киянина&quot; - &quot;Харчування&quot;, де буде виводитися інформація про те, що дитина придбала у шкільній столовій. Картка учня спростить облік шкільних обідів для учнів, для яких передбачено харчування за рахунок місцевого бюджету Києва.

Після завершення пілотного впровадження , проект &quot;Картка учня&quot; буде масштабований на всі школи столиці.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги