"Айдар" відсвяткував другу річницю

3.2т

У вівторок, 3 травня в Гідропарку (Київ) бійці "Айдар" урочисто відсвяткували другу річницю створення окремого штурмового батальйону Збройних сил.

Захід відбувся за ініціативи військово-патріотичного клубу "Айдар". Важливо відмітити, що саме 3 травня вважається офіційною датою створення батальйону "Айдар".

До святкування були запрошені діючі воїни, ветерани, волонтери, родичі та близькі воїнів, побратими 12-го батальйону та батальйону "Київська Русь", а також кияни та гості міста. Зі сцени всіх присутніх привітали зірки української естради, серед яких дружні сестри Наруцькі, Liya, DARinA, Leila, DreamGoddess, Камілла Бойко, бард Майдану Ян Апріль та Заслужений артист України Фемій Мустафаєв. Хедлайнером заходу виступив відомий гурт LAMA.

Під час офіційної частини заходу відбулося вшанування пам’яті загиблих та нагородження бійців і волонтерів, які через різні причини не могли отримати нагороди минулого року.

Також в рамках заходу відбулися футбольні змагання дитячих футбольних команд за кубок Айдара, які тепер будуть щорічними. В кінці заходу конкурсантів, бійців та волонтерів очікували нагороди.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше на Луганщині бійці "Альфа" заблокували будинок зі зброєю "Айдара".