Борітеся — поборете!

Борітеся — поборете!

1 лютого 1960 року чотири афроамериканських студенти сіли за столик невеликого кафе супермаркету Woolworth’s в містечку Грінсборо. Вони замовили каву, але офіціант відмовив в обслуговуванні і порадив хлопцям звільнити заклад.

Проте четверо молодих людей залишилися сидіти на своїх місцях до закриття — вигнати їх не мали права. Наступного ранку за столиками кафе сиділи вже 12 похмурих афроамериканців, на третій день — 60. На четвертий день їх було вже 400 — вони зайняли все кафе і навіть стояли на вулиці.

Борітеся — поборете!
Видео дня

Керівництво Woolworth’s забило на сполох. Афроамериканці по всій країні підхопили акцію протесту, а заклади США швидко почали відміняти расові правила. Пройшло чотири роки, і був підписаний знаменитий Civil Rights Act, який скасував расову сегрегацію.

Цікаво, що на сьогоднішній день частина барної стійки та чотири стільці виставлена в одному з американських музеїв як нагадування про те, що великі зміни починаються з маленьких вчинків.

Згадуйте про це, коли здається, що світ не змінити на краще. Океан починається з краплі. А ми з вами - краплі в океані!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...