УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Найпозитивніший бородач Дзідзьо розповів про свій райдер та власні примхи

Найпозитивніший бородач Дзідзьо розповів про свій райдер та власні примхи

Днями у столиці відгримів концерт найпозитивнішого українського гурту "Dzidzio". Музиканти з западенщини зуміли зібрати повну "Стереоплазу" та обіцяли великий концерт на НСК "Олімпійський", як тільки закінчиться війна на сході країни.

"Обозреватель" мав змогу поспілкуватися з учасниками музичного колективу та дізнатися таємниці внутрішніх стосунків артистів між собою.

- Розкажіть, над чим зараз працюєте?

Дзідзьо: Над фільмом зараз працюємо. Він вийде перед Новим роком. І я думаю, що презентацію навіть можна на М1 зробити. А головне – все буде на Youtube.

– Перечитала безліч ваших інтерв'ю і помітила: ви дуже любите Лесика і упереджено ставитесь до Юліка… Звідки така неприязнь до нього?

Дзідзьо: Бо він в армії не був! Вибачте, але… У нас в колективі не дідовщина, а дзідзьовщина. Але взагалі я його люблю…

Юлік: Але ніколи не показує…

Дзідзьо (сердито): Не говори багато!

Читайте:Охлобыстин украсил свой Iphone изображением "святого" Путина

Источник фото khmelnitsky.karabas.com

– Розкажіть про своє власне життя: у кого є кохана, а чиє серце ще вільне?

Дзідзьо: Не хочу, не можу, не мушу і не буду! Я не знаю, що говорити… Моя "лічная жизнь", як ви сказали, то є Лесик, Юлік, кадилак, наш концертний директор, любий Андрій…

Ми разом їздимо в машині, я знаю, який запах носків Лесика, який запах носків Юліка. То я заборонив їм розбуватись в кадилаці.

Юлік: То, до речі, правда.

Дзідзьо: Ти що знов? Я казав не говорити тобі!

Юлік: Він сам роззувається, а нам не дає!

– Чим оригінальний був ваш концерт у Києві?

Дзідзьо: Ми заспівали всіх своїх пісень, навіть тих, що не співаємо зазвичай, бо я не хочу. Наприклад, це пісні Олега Турка. Але він сказав, що люди просять, і я заспівав. І до того ж ми подарували глядачам свої диски.

Бо у нас є конфлікт інтересів. На Петровці на базарі вже продають "Дзідзьо-1", "Дзідзьо-2", "Дзідзьо-3"… А я ще того сам не випустив! Тож ми спеціально зробили лімітовану версію і випустили диск "Dzidzio-хіти". Ми просто роздавали їх на концерті, цілі дві тисячі!

А далі маю надію, що їх будуть купляти. Бо я ж гроші в цей диск вклав, свої, особисті, а Лесик не схотів давати!

– Що найголовніше на ваших концертах?

Дзідзьо: Дзідзьо – розкомплектовує людей! Я, як та відкривачка, я хочу, щоб кожен з вас був собою! У людей навкруги дуже багато комплексів і вони заважають нам жити.

Читайте:"Dzidzio" в Киеве пообещал наподдать фанатам и не захотел показывать Мейсона

Источник фото molbuk.ua

– Скажіть, а ви від своїх образів не стомлюєтесь?

Дзідзьо: Я? Ніколи! Я можу лише від Лесика устати… Взагалі, шо за образ?

– Ваша борода, наприклад… Чи плануєте ви виходити в люди без неї?

Дзідзьо: Ні! Я ж не нудист! Я голим ходити не люблю!

– На вашому концерті чи не вперше був балет…

Дзідзьо: Так. Балет організував собі Лесик. А я сказав: не дай Бог, мені хтось помішає, я вам завтра… Там дівчата і два пацана (сміється). Думали чотири дівчини буде, а такий неудобняк вийшов.

– Як відноситесь до свого фан-клубу?

Дзідзьо: Дуже їх люблю! А знаєте, хто зараз найбільш фанат Дзідзьо? Даїшники! Вони мене просто зупинять, аби обійнятися! А я кажу: шо, скучили за мною? Скучили…

А є окрема група, то не шанувальники, то дзідзьофани, вони лише за цей рік об'їздили на авто за нами понад 100 концертів! То Саша і Богдан. Вони були з нами навіть у Слов'янську, ще до того, як там почали махати українськими прапорами.

Там в нас хотіли вже кинути пивом, але потім послухали "Я і Сара – кльова пара…" і вирішили, що ми круті.

То на концерті в Києві Бодя заспівав з нами реп замість Вови зі Львова, який якогось хрєна поїхав до Америки. До речі, нам теж візу на 10 років відкрили…

Читайте:Лазарев убеждает - его брат не продавал наркоту, а только употреблял

Источник фото youtube.com

– А в чому ваш секрет? У інших артистів зараз концертів не має, а ви зібрали повний клуб "Індіго" і заповнили всю "Стереоплазу"…

Дзідзьо: Я на кожній ноті випорожняюсь наружу. І так само заставляю кожну людину робити. Я кажу: люди не тримайте нічого в собі!

На мене дивляться і думають – клоун… А я не клоун, хочу вам пояснити – подивіться на себе в дзеркало. Ви – самі клоуни!

А тепер уявіть, що ви розкомплесувались… Йопта! Ви похудаєте на 5 кілограмів! Смійтеся і будьте собою! А ще – дивіться під ноги, там може бути 100 євро, або 100 гривень. Беріть і те, і те. І не вздумайте кричати: гроші, я знайшла гроші, хто загубив?

То все лапша.

– А ви вередливі артисти? Чи є у вашому райдері якісь цікаві прохання до організаторів концертів?

Дзідзьо: Я переживав півроку і думав: писати віскі в райдер, чи ні? А як люди подумають: все, зажерлися, як гроші пішли! Але потім думаю – ні фіга, я напишу! Бо організатори заробляють ще більше!

Ми приїхали, відіграли, а у них – опа, і гори золоті!

Хоча раніше ми спали в одному номері. Юлік з Лесиком, а я сам або деколи…

Юлік: З Андрієм (концертним директором групи – Ред.)

Дзідзьо: Стоп! З Андрієм я спав тільки, коли п'яний був… А так тепер всі окремо сплять. Бо кожен має свій запах, свою групу крові і я не хочу так жити. І ви так само. То всі тепер сплять окремо.

Але знаєш шо? Я заборонив групі "Dzidzio" відкривати меню. Бо вони всі почали. А я люблю їсти, як одна група – всі одне й те саме.