newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кличко, Руслана та Чорновіл отримали від Польщі премію у $100 тис.

2,6 т.
Кличко, Руслана та Чорновіл отримали від Польщі премію у $100 тис.

29 вересня у Польщі відбулася церемонія нагородження премією екс-президента Польщі Леха Валенси. У цьому році нагороду присудили Євромайдану. Представили Україну на церемонії Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Тетяна Чорновіл та інші.

Видео дня

Премія Леха Валенси вручається щорічно з 2008 року за внесок у співпрацю між народами і боротьбу за свободу та передбачає грошову нагороду у 100 тис. дол. Представники Євромайдана вирішили, що треба дати можливість громадськості прийняти рішення щодо цільового призначення коштів. Вже є різні пропозиції: на технічні потреби армії, на лікування, на протезування тощо.

Читайте:Руслана: Путінська пропаганда коштує більше мільярда доларів

При врученні премії Руслана звернулася до гостей:

- Всі варіанти зберегти життя, які існують, треба використати. Вважаю свій приїзд сьогодні дуже важливим. Я буду використовувати кожну можливість, де можна приїхати і позитивно сказати про Україну. Для нас це питання іміджу, для нас це питання захисту імені України, для нас це питання рейтингу, - відмітила співачка.- Для нас це дуже важливо, тому що ми маємо справу з путінською пропагандою, яка чітко спрямована на те, щоби бити і вбивати ім’я України.

Крім того, іде атака на історичні цінності, на історичну спадщину України. Якщо інформація піднімає якусь істерику чи паніку, то це путінська пропаганда, якщо з вашого друга роблять вашого ворога – це путінська пропаганда, якщо ви чули, що вашої країни не було, немає і не буде – це путінська пропаганда.

Читайте:Руслана: диктатор Путин и его клика ведут мир к всеобщей катастрофе

Також Руслані запропонували організувати великий благодійний концерт у Польщі й зібрати кошти на допомогу Україні. Співачка висловила своє захоплення Польщею та підкреслила, що поляки доносять свої думки рішуче та гостріше за інших з приводу агресії Путіна, відчувається, що Польща розділяє біль України.

Наприкінці церемонії Руслана заспівала Гімн України.

Читайте:13-летняя дочь свободовца Чернякова просит не атаковать Украину

Источник видео канал Руслані на Youtube