newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Руслана: Путінська пропаганда коштує більше мільярда доларів

2,7 т.
Руслана: Путінська пропаганда коштує більше мільярда доларів

Руслана Лижичко продовжує інформаційну війну з Росією і агітує весь світ боротися з Путіним. Громадська діячка в черговий раз взяла участь у міжнародних заходах, де виступила з промовою про масову Путінську пропаганду.

Видео дня

25 вересня Руслана взяла участь у щорічній конференції Luzio Taskas у Литві, де зібралося більше 300 провідних бізнесменів та власників компаній. Цього року тема конференції звучала як "What's Next?" ("Що далі?"), в рамках якої учасники обговорювали переломні моменти світової історії і робили прогнози у сфері світового бізнесу та економіки.

Під час свого виступу на конференції Руслана докладно розповіла про масову інфекцію – Путінську пропаганду:

- Я абсолютно переконана, що Путінська пропаганда забезпечує війну. Це є інформаційна війна. Вона робить світовий конфлікт, - вважає зірка. - Набрані спеціальні люди, аналітики. Набрані так звані тролі - люди, які працюють в соцмережах.

Є спеціальні сценаристи, які сидять і пишуть цілі сценарії і заготовки, по яким відбувається війна. Я не думаю, що я говорю щось нове, чого ви не знаєте.

Єдине, ми до сих пір не почали масштабну протидію пропаганди. Є страшні цифри, які Путін витрачає на інформаційну війну. Вони величезні!

Більше 1 млрд. доларів за рік витратив Путін на пропаганду! І я не хочу дивитися, як Росія витрачає гроші, але це вбиває Україну. Телеканал Russia Today, "Голос Росії", "Російська газета", "Перший канал", НТВ та ТК "Петербург" отримали 2 млн. доларів, - повідомила Руслана.

Читайте:ТОП-5 фактов про именинника Петра Порошенко

Источник фото universemedia.com.ua

Далі Руслана зазначила:

-Телеканал Russia Today займає перше місце у світі за величиною державних витрат на одного працівника – 183 тис. дол/ людина. Цей канал – це найбільше сукупчення дезінформації і пропаганди Путіна. Він обійшов по бюджету всі світові ЗМІ, - викрила російських телевізійників Лижичко. - Я підкреслюю: мені все рівно, які в них гроші і куди вони їх витрачають.

Але наведу приклад: ми ще не встигли забрати студентів в лікарні (після побиття на Майдані - Ред.). Першими новину дав ІТАР ТАСС. Це була брехня. Я це знала. Я ж стояла і все бачила. Я знала, що ця новина є брехнею. І коли буде світовий суд, я буду свідком. Я виступлю свідком на міжнародному суді над Путіним.

Біля мене стояв тоді журналіст Reuters. Всі бачили ці кадри – він був з розбитою головою. Reuters – одна з найоперативніших світових інформаційних агенцій. Але ІТАР ТАСС дав новину набагато швидше. Знаєте чому? Вона була заготовлена. Російські мас-медіа показують спектакль, а не новини.

Я говорю про пропаганду сьогодні на прикладі України, щоб зберегти і вас в тому числі. Пропаганда – це інфекція на весь світ. Це є вірус. Це є приклад для всіх терористів світу, що так можна робити.

Читайте:Руслана: диктатор Путин и его клика ведут мир к всеобщей катастрофе

Источник фото muz.pp.ua

Також на цьому тижні Руслана зустрілася з прем’єр-міністром Латвії Лаймдотою Страуюмою і подякувала за те, що її країна виступила з ініціативою лікування та реабілітації поранених в Україні. Прем’єр-міністр відмітила, що Латвія і надалі готова організовувати гуманітарні та благодійні акції, спрямовані на допомогу українцям.

Источник видео канал Русланы на Youtube