Мадонну перекосило від Кіркорова

470
Мадонну перекосило від Кіркорова

Організатори концерту Мадонни відразу попередили, що розраховувати на жирні репортажі про зірку не варто - вона не планує розслаблятися, буде тренуватися і готуватися до концерту, вийде в народ лише на відкриття свого фітнес-клубу. Так і було. До вечора 6 серпня Мадонну в Москві ніхто (хто б побажав розповісти про це пресі) не бачив. Проте потім все закрутилося.

Після спілкування з фанатами поп-стар пройшла всередину клубу, де її чекали представники російського бомонду. На прийом до зірки організатори запросили шість осіб: артистів Філіпа Кіркорова, Діму Білана, Аніту Цой, художника Нікаса Сафронова, телеведучу Оксану Пушкіну, прославлену фігуристку і олімпійську чемпіонку Ірину Родніну, пише "Московський Комсомолець".

Нарядні і збуджені, вони прибули в клуб до 18:30, як їм і сказали. Їх "заховали" в залі з басейном, де було душно, волого і жарко, так як по райдеру Мадонни скрізь, де б вона не з'являлася, не повинен працювати кондиціонер, це може зашкодити здоров'ю шоу-діви. Дві години російські зірки томилися в нестерпному чеканні біля фуршетних столів і потіли під замком, очікуючи заповітної зустрічі.

Більше за всіх пощастило Аніті Цой - вона так довго вибирала сукню, чепурилася, наводила марафет і накручувала волосся на бігуді, що запізнилася, влетівши похапцем буквально за 15 хвилин до появи самої Мадонни. Сильніше ж за всіх постраждав Кіркоров - з бігуді він явно закінчив ще з ночі і з'явився на аудієнцію до зірки вчасно. Поступово фарба і лак на російських знаменитостях стали розтікатися. Змучені принизливим очікуванням (Мадонна Мадонною, але і вони ж не останні люди!), селебрітіз вже й не раді були, що відгукнулися на запрошення організаторів.

Коли ввели поп-божество, чудова шістка надихнулася і почала діставати свої диски та подарунки співачці. Першим пішов знайомитися і дарувати Кіркоров. За словами очевидців, побачивши диск, Мадонна скорчила таку зневажливо-злісну гримасу, що всіх "аж пересмикнуло".

Другим (і останнім) дарувальником виявився Нікас Сафронов, який взявся гортати перед обличчям співачки альбом своїх малюнків. Вона, однак, неуважно дивилася на шедеври місцевої живопису, не додивившись, роздратовано пирхнула і пішла геть. Так аудієнція і закінчилася, Мадонна пішла, залишивши російський бомонд з принизливим відчуттям, що вони зібралися, як купка фанатів, які мріють хоч одним оком побачити Велику. А Кіркоров завжди з таким пієтетом порівнював її з Пугачовою!

Втім, Мадонна погано розуміла не тільки хто такий Кіркоров, а й з ким він її порівнював. Поведінку гастролерки зірки визнали зарозумілою і вкотре пошкодували про те, що прийшли на зустріч до великої зірки, яка "яскраво світить, але не гріє", як висловилася потім Аніта Цой.

Источник:newstime.com.ua
Мадонна