УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Як Саакашвілі формує "антикорупційну команду" на Одещині

Як Саакашвілі формує 'антикорупційну команду' на Одещині

Поки М. Саакашвілі їздить по Україні у якості губернатора Одеської області та активно розповідає, як нам треба боротися з корупцією, навколо нього формується доволі цікава команда людей. Ця команда діє під гаслами "Рух за очищення", і тому пропонуємо проаналізувати, хто ж "очищає" Україну від корупції, зокрема, на Одещині. Як не парадоксально, але саме до тих людей, які сьогодні керують Одещиною, і звучить все більше і більше нарікань від місцевих жителів.

Нещодавно, після одного сюжету на каналі "1+1" мешканці Києва звернулись до журналістів з приводу нового члена "антикорупційної команди" Саакашвілі - такого собі Олега БІЛИНСЬКОГО, нинішнього голови Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області. Він був призначений на цю посаду Президентом України у вересні 2015 року.

Згідно з офіційною біографією Білинського та інформацією про нього з відкритих джерел, він не має управлінського досвіду в українських державних установах. Мало того, з 90-х років він жив за кордоном – у Канаді і США. Там за ці роки він став засновником/президентом/директором/секретарем/бухгалтером кількох компаній різного калібру. Займалися ці компанії різними напрямками. Як пишуть ЗМІ, часто такі фірми називають "прокладками". Наприклад, одна із них "Olbi Capital Corporation" (Невада, США), згідно з даними Державного Секретаря Штату Невада, має капітал 20 доларів та одного співробітника.

Читайте: "Антикорупційна платформа" БПП у дії

Згідно з інформацією у ЗМІ, Олег Білинський до цих пір має українське та канадське громадянство.

З 2013 по 2015 рік в Україні Олег Білинський був зареєстрований як фізична особа-підприємець у м. Київ. Саме тут його прізвище і засвітилося одразу у кількох будівельних скандалах.

Зокрема, він "прославився" тим, що, купуючи квартири на останніх поверхах, без жодних дозволів і погоджень із мешканцями будинків та місцевою владою, будував, фактично, будинки над будинками.

Такі конфлікти набули серйозного розголосу у столиці і, як не дивно, зведення одного з цих об’єктів було зупинено у 2015 році. Як з’ясувалося потім – скандального "будівельника" переводять в інший район.

У своїй незаконній забудовній діяльності Олег Білинський постійно посилався на те, що він – друг Президента і Саакашвілі. А після зупинки його надбудов у Києві він особисто поінформував мешканців будинку, що сам одеський губернатор та президент його попросили збудувати щасливе життя в Татарбунарському районі на Одещині.

Читайте: "Темник" від влади: як коментувати бюджет і Томенка

Поки що невідомо, що саме він там буде забудовувати, але очевидно: районом Одеської області керує людина, яка "прославилася" будівельними скандалами і поки що призупинила свою діяльність у Києві, але за яку досі ніхто його не притяг до відповідальності.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...