Як Саакашвілі формує "антикорупційну команду" на Одещині

19.4т

Поки М. Саакашвілі їздить по Україні у якості губернатора Одеської області та активно розповідає, як нам треба боротися з корупцією, навколо нього формується доволі цікава команда людей. Ця команда діє під гаслами "Рух за очищення", і тому пропонуємо проаналізувати, хто ж "очищає" Україну від корупції, зокрема, на Одещині. Як не парадоксально, але саме до тих людей, які сьогодні керують Одещиною, і звучить все більше і більше нарікань від місцевих жителів.

Нещодавно, після одного сюжету на каналі "1+1" мешканці Києва звернулись до журналістів з приводу нового члена "антикорупційної команди" Саакашвілі - такого собі Олега БІЛИНСЬКОГО, нинішнього голови Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області. Він був призначений на цю посаду Президентом України у вересні 2015 року.

Згідно з офіційною біографією Білинського та інформацією про нього з відкритих джерел, він не має управлінського досвіду в українських державних установах. Мало того, з 90-х років він жив за кордоном – у Канаді і США. Там за ці роки він став засновником/президентом/директором/секретарем/бухгалтером кількох компаній різного калібру. Займалися ці компанії різними напрямками. Як пишуть ЗМІ, часто такі фірми називають "прокладками". Наприклад, одна із них "Olbi Capital Corporation" (Невада, США), згідно з даними Державного Секретаря Штату Невада, має капітал 20 доларів та одного співробітника.

Згідно з інформацією у ЗМІ, Олег Білинський до цих пір має українське та канадське громадянство.

З 2013 по 2015 рік в Україні Олег Білинський був зареєстрований як фізична особа-підприємець у м. Київ. Саме тут його прізвище і засвітилося одразу у кількох будівельних скандалах.

Зокрема, він "прославився" тим, що, купуючи квартири на останніх поверхах, без жодних дозволів і погоджень із мешканцями будинків та місцевою владою, будував, фактично, будинки над будинками.

Такі конфлікти набули серйозного розголосу у столиці і, як не дивно, зведення одного з цих об’єктів було зупинено у 2015 році. Як з’ясувалося потім – скандального "будівельника" переводять в інший район.

У своїй незаконній забудовній діяльності Олег Білинський постійно посилався на те, що він – друг Президента і Саакашвілі. А після зупинки його надбудов у Києві він особисто поінформував мешканців будинку, що сам одеський губернатор та президент його попросили збудувати щасливе життя в Татарбунарському районі на Одещині.

Поки що невідомо, що саме він там буде забудовувати, але очевидно: районом Одеської області керує людина, яка "прославилася" будівельними скандалами і поки що призупинила свою діяльність у Києві, але за яку досі ніхто його не притяг до відповідальності.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости