newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Игорь Кабаненко
Игорь Кабаненко
адмирал запаса ВМФ Украины

Блог | Море любить сильних

Море любить сильних

Щиро вітаю моряків - військових і цивільних з Днем флоту України! Особливі привітання військовим морякам України - важкі часи випали на Вашу долю. Водночас, вони ніколи не були простими - ні в Одесі в 95-му, ні в Донузлаві в 96-му, ні весь час в Севастополі. Весь період незалежності України була боротьба за адекватні військово-морські спроможності національного військового флоту - як з внутрішнім супротивом і навіть ігноруванням на різних рівнях, так і зовнішніми факторами.

Видео дня

І сьогодення не є виключенням - так побудований світ з різною морською і континентальною ментальністями. Ці протиріччя будуть завжди, але ті нації, які вміло розставляють пріоритети у талоссократичному & теллурократичному форматах - мають кращі результати розвитку. Відомий факт. Виграє той, хто бачить перспективу і приймає ризики.

Окремо звертаюсь до молодого покоління моряків - Ви будуватиме майбутнє Військово-Морських Сил України.

Море любить сильних. Воно не має нічого спільного з бюрократією, показухою і "чого забажаєте". Морський бій швидкий - виграє той, хто має кращі підготовку, морально-психологічний стан та бойові спроможності.

Традиційно морські офіцери звертаються один до одного за ім'ям та по-батькові - екіпаж одна сім'я. Живить морем, походами, розвитком бойового потенціалу і майстерності - робить все можливе для захисту національних інтересів на морі!

Бажаю усім морякам України і Вашим сім'ям успіхів, удачі, сім футів під кілем і повних парусів в службі і житті!

------------------------------------

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...