УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Степан Барна
Степан Барна
Общественный деятель, депутат Тернопольского областного совета

Блог | "Війна" з Росією - шанс для переобрання Януковича

'Війна' з Росією - шанс для переобрання Януковича

Економічна та інформаційна війна, розв'язана Росією, стала головною темою для піар-кампанії Януковича.

На фоні провальної внутрішньої політики та погіршення нашого життя "вже сьогодні" в нього не було тем для позитивної агітації. Пізніше його поплічники спробували роздмухати кампанію боротьби проти "фашизму". Це закінчилося провалом та побиттям журналістів провладними "тітушками".

Очевидно, що в команді Януковича не знали, як зробити імідж президента позитивнішим. Зазвичай це робилось через апелювання до "православної" релігійності та ідей "російськомовності" та "дружби" з Росією. Коли зовнішні орієнтації Януковича змінились на західні, виникла проблема – з такою зовнішньою політикою буде вкрай важко вести агітацію в Криму та на Сході, бо євроінтеграція поставила хрест на минулому образі президента.

І тут Росія робить "царський" подарунок. Починає безпрецедентний економічний тиск, який супроводжується інформаційною війною через російських ЗМІ і не тільки.

Недолугість Кремля не має меж – в їхній пропаганді вони таврують Януковича разом з Україною. Це одразу "підхоплює" команда президента.

Через низку українських телеканалів постійно йдуть антикремлівські передачі, основне, що вони вкладають в голову українцям, це те, що євро інтеграція - це добро, а Росія – зло. Безумовно, мене це тішить, бо це правда, але роблять це не для того, щоб відкрити нам очі.

На цьому фоні транслюються постійні відповіді і дії Януковича, в яких він "протистоїть" Москві. Тобто вступ до ЄС – добре. Мосва - погана. Янукович – за "добро" (вступ в ЄС) і проти "зла"(імперіалістичних дій Москви).

Чим сильніше ставатиме антиукраїнська діяльність наших північних сусідів, тим більше від цього може виграти Янукович в електоральному плані. Наразі Москва через свою недолугість створила постійно діючий "інформаційний привід", на якому піарять Януковича.

Українські виборці мають розуміти, що майбутня асоціація з ЄС - це заслуга не Януковича, хоч нам спробують нав'язати цю думку через підконтрольні ЗМІ. На виборах ми маємо поставити крапку злочинному режимові, як би не "розпинались" регіональські агітатори!

Джерело: блог Степана Барни.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...