УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Кремль агонізує, бо час змін вже настав

Кремль агонізує, бо час змін вже настав

Мапа світу розфарбувалася в два кольори: колір панування прав-свобод і колір панування грошей-сили. Ця картинка проявилася в історичному ухваленні резолюції асамблеї ООН, яка визначила Росію як державу-окупанта.

Видео дня

Україну підтримали 73 держави. Проти, зверніть увагу, – такі "світочі демократії", як Бурунді, Нікарагуа, Судан, Зімбабве, Беларусь тощо (взагалі їх 23). Ще 76 – "утрималися", серед них Домінікана, Монголія, Парагвай, Уругвай, Киргизтан, Йємен. Зовсім незрозуміло проявилися у підтримці Росії Китай та Об'єднані Арабські Емірати.

Адже вагомих причин підігравати кремлівському фашисту у них не повинно було бути, хоча би з позиції суб'єктності, яку Росія втрачає просто на очах. Примітно, що російські ЗМІ подали цю новину під заголовками, що 93 країн світу з 193 не підтримали антиросійську резолюцію.

Кремль агонізує. І нам лишається протриматися. Бо час змін вже настав.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...