Банки шантажують падінням – як вирішити проблему?

Ліквідація або падіння українських банків за останні два роки прийняло масовий характер. Це переважно штучна ліквідація, штучне падіння, – як наслідок відсутності будь-якої монетарної політики, зокрема політики щодо банків.

Зі сторони Національного Банку України, за останні два роки він продемонстрував відсутність твердості в роботі з банківським сектором, і тепер майже всі власники українських банків одержимі поганим прикладом, побачивши, що можна просто перевести капітал за кордон і не виконувати зобов’язання перед власниками.

На жаль, ця ситуація вже наближається навіть до так званих системних крупних банків, коли навіть вони опиняються під загрозою ліквідності і загрозою існування. Зараз ця проблема у пріоритеті в стратегії НБУ, монетарної політики в банківському секторі.

На даний час ще й переплетено з особистими стосунками між власниками банків і українською владою, тобто власники банків шантажують українську владу, що, у разі, якщо вона буде і далі працювати в режимі рейдерських захоплень, вони просто виводять капітал і залишають свої зобов’язання Фонду гарантування вкладів.

На жаль, практика банківського шантажу надалі працює, тому тут вирішення проблеми тільки в певному компромісі, який повинна ініціювати українська влада: уряд, НБУ і президент.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости