Нарешті Росія отримала дзеркальну відповідь

Нарешті Росія отримала дзеркальну відповідь

Свою першу погрозу Росія здійснила ще першого січня 2016-го року, коли припинила транзит українських товарів через свою територію. Мене здивувала реакція України, коли вона спостерігала, як наших виробників і перевізників просто виштовхують з ринку. Тому нинішня реакція української громади, яка перекрила транзит російських автомобілів через Україну — закономірна і адекватна. Україна протягом останніх 5 років спокійно дивилася, як Російська Федерація фактично знищувала українських експортерів, виштовхуючи їх з ринку. Наприклад, була ситуація з українськими сирами. Це робилося для знищення конкурентів неконкурентними способами. В першу чергу било по нашому сільському господарстві. Сири — це молочна продукція, відповідно це корови у людей, які здають молоко. Виходить, що Росія хотіла дестабілізувати країну всередині, бо у людей фактично не було можливості отримувати додатковий прибуток. А керівництво північної держави спокійно за цим спостерігало.

Після Майдану нічого майже не змінилося. Торгівля з ворогом йде через вільну економічну зону Крим. Пам"ятаєте, у нас була блокада громадськими діячами Криму? Тоді влада пообіцяла, що буде подано законопроект про скасування цієї вільної економічної зони. Сказали через тиждень, але вже пройшло півроку і так той тиждень триває досі. Така собі маленька ремарка, як у нас ведеться відстоювання національних інтересів.

Видео дня

Зараз після того, як Польща фактично зупинила транзит через свою територію, ці вантажівки із георгіївськими стрічками й надписами "Кримнаш" поїхали через Україну. Звичайно, українська громадськість обурилась і активісти разом з політичними партіями почали перекривати їх рух. Нарешті у нас дзеркальна відповідь Росії на шантаж, на вичавлювання наших виробників Китаю і на порушення всіх норм Світової організації торгівлі. Але ж прокинувся не уряд, не чиновники, а прокинулись активісти. Навіщо це потрібно? Щоб могли торгуватися. Якщо Польща і Україна перекривають транзит російським фурам, це означає, що транзит на територію Європи взагалі припинений. Вони ніяк не можуть туди проїхати. Ось тепер треба торгуватися: ви пропускаєте наш транзит своєю територією — ми пропускаємо ваш. Якщо нема нашого транзиту — вашого теж нема. Ось така відповідь. І знову ж таки руками активістів, яким набридло як наша влада займається колоборанством і фактично торгує з ворогом, а люди при тому ще й кров ллють.

Скоріш за все домовляться, бо для Росії блокування її транзиту дуже болюче. Це ж фактично перекриття всього шляху до Європи. Білорусь тут теж не дуже допоможе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...