БлогиМир

Сюрреалізм і лом на морозі

19.2т

Виходжу з Верховної Ради – і бачу, що в труні лежить свиня. Лежить як жива. Партійна приналежність свині– невідома. Це аграрії принесли свиню до парламенту. А по сцені скаче Барна – теж як живий. Якийсь БАРНАул… Лічені дні до нового року. Міліція рясно пітніє на морозі. Мороз – чисто антипутінський: +10.

І враження таке: Сальвадор Далі.

Такого сюрреалізму як прийняття бюджету в нашій країні не буває ніде. Коли купа освічених, інтелігентних, патріотичних, вихованих і досвідчених людей хочуть сп*здити один-єдиненький бюджет – зразу всім зрозуміло, що всім – не вистачить.

Для пересічних громадян пояснюю, чому не можуть домовитись. Бо весь час хтось дзвонить і каже: моєму куму не дісталося відшкодування ПДВ. А комусь не дісталося те, а комусь – це…

І от одна людина каже: "Сірьога, поки бюджет не затверджений, давай ми затвердимо, що кожна адміністрація повинна мати скульптуру Пояркова". Я: "Перепрошую… Області?.. ". Він каже: "Нє, района!". Я кажу: "Ні, області – це ще куди не йшло. А якщо кожного району – то це буде жах…".

Подзвонять з адміністрацій і скажуть президенту: "послухайте, ну, це така стаття, що ми – в долє!". За такі шалені прибутки в долю попросяться і спікер, і прем`єра.

Обов`язково вскинеться Ляшко.

І тільки "Опозиційний блок" тоскно позіхне і скаже: "От жаль, що ми зараз не при справах"…

Пригадується, як 5 хвилин тому Ляшко в Верховній Раді під йолкою кричить журналістам: " І оця моя заява вже стоїть на Фейсбуці!...".

У всіх депутатів зараз стоїть. Дружно стоїть на бюджет, як лом на морозі. Навіть у жінок.

P.S. По багаторічній традиції бюджет України завжди приймався після купівлі комуністів. Кожна влада йшла до Симоненка і купувала його голоси. Чи можливе взагалі прийняття українського бюджету без покупки комуністів - питання року.

У влади традиційно вистачало грошей на покупку звичайних українських комуністів. А чи вистачить у них грошей на покупку надзвичайних українських популістів імені Ляшка?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги