УкрРус

Сюрреалізм і лом на морозі

Виходжу з Верховної Ради – і бачу, що в труні лежить свиня. Лежить як жива. Партійна приналежність свині– невідома. Це аграрії принесли свиню до парламенту. А по сцені скаче Барна – теж як живий. Якийсь БАРНАул… Лічені дні до нового року. Міліція рясно пітніє на морозі. Мороз – чисто антипутінський: +10.

І враження таке: Сальвадор Далі.

Такого сюрреалізму як прийняття бюджету в нашій країні не буває ніде. Коли купа освічених, інтелігентних, патріотичних, вихованих і досвідчених людей хочуть сп*здити один-єдиненький бюджет – зразу всім зрозуміло, що всім – не вистачить.

Для пересічних громадян пояснюю, чому не можуть домовитись. Бо весь час хтось дзвонить і каже: моєму куму не дісталося відшкодування ПДВ. А комусь не дісталося те, а комусь – це…

І от одна людина каже: "Сірьога, поки бюджет не затверджений, давай ми затвердимо, що кожна адміністрація повинна мати скульптуру Пояркова". Я: "Перепрошую… Області?.. ". Він каже: "Нє, района!". Я кажу: "Ні, області – це ще куди не йшло. А якщо кожного району – то це буде жах…".

Подзвонять з адміністрацій і скажуть президенту: "послухайте, ну, це така стаття, що ми – в долє!". За такі шалені прибутки в долю попросяться і спікер, і прем`єра.

Обов`язково вскинеться Ляшко.

І тільки "Опозиційний блок" тоскно позіхне і скаже: "От жаль, що ми зараз не при справах"…

Пригадується, як 5 хвилин тому Ляшко в Верховній Раді під йолкою кричить журналістам: " І оця моя заява вже стоїть на Фейсбуці!...".

У всіх депутатів зараз стоїть. Дружно стоїть на бюджет, як лом на морозі. Навіть у жінок.

P.S. По багаторічній традиції бюджет України завжди приймався після купівлі комуністів. Кожна влада йшла до Симоненка і купувала його голоси. Чи можливе взагалі прийняття українського бюджету без покупки комуністів - питання року.

У влади традиційно вистачало грошей на покупку звичайних українських комуністів. А чи вистачить у них грошей на покупку надзвичайних українських популістів імені Ляшка?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги