Генеральна люстрація!

4.8т

Не зважаючи на системний опір корумпованої та законсервованої прокуратури, генеральному прокурору пану Яремі все-таки вдається виконувати взяті на себе зобов'язання перед Майданом, та люструвати працівників органу, які підпадають під закон про очищення влади, внесеним Президентом та прийнятим парламентом. На виконання Закону України "Про очищення влади" згідно п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про очищення влади" на підставі п. 7-2 ст. 36 КЗпП України станом на 23 жовтня 2014 року наказами Генерального прокурора України з органів прокуратури звільнено 132 прокурорсько-слідчих працівника.

Читайте:Аваков люстрировал 91 сотрудника МВД, в том числе 8 генералов

Серед звільнених, один заступник Генерального прокурора України, сім прокурорів обласного рівня та 30 їх заступників, два начальника Головних управлінь та 9 їх заступників.

Також в подальшому на виконання Закону України "Про очищення влади" з органів прокуратури буде звільнено близько 450 працівників. За моєю інформацією, це ще навіть не завершальний етап. Джерела в ГПУ повідомляють, що активна фаза системної люстрації відбудеться після стабілізації ситуації на Сході, адже проводити кадрову реформу в умовах зовнішньої агресії та внутрішнього олігархічного опору майже не можливо. Нещодавно я писав про те, що володію інформацією про відставку генпрокурора Віталія Яреми, але судячи з вищенаведеної інформації, варто зазначити, в умовах прийнятого Закону про прокуратуру, генеральний прокурор справляється з поставленим завданням, тому більш ефективної заміни на цю посаду поки що не розглядається.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости