Забанити "шоферюгу" Януковича, або Наша відповідь Трампу

11.7т

Українській [зовнішній] політиці не вистачає розмаху, артистизму, якщо хочете. Ось у відповідь на антиукраїнське фіглярство Трампа, СБУ (привіт, Юрій Тандит ) мала б заборонити в'їзд до України Полу Манафорту, - головному піарнику отого самого Трампа, тоді як ГПУ разом з Юрієм Луценком повинна залучити цього гаврика, поки що  в якості свідка у справі щодо зловживанням владою Януковичем.
 
Підстав хоч греблю гати. Ось зараз чимало американських медій натякають на те, що Манафорт міг бути засланий до Яника саме росіянами, оскільки мав за плечима тривалий совєтський бекграунд. І після втечі самого Яника "шоферував у нього в околицях Москви".

Що заважає ГПУ розстаратися на перекладача, а потім раптово відкрити очі на діяльність цього "шоферюги" і запросити його на допит? Обама аплодує, Хіларі грає марша, а американські медіа повідомляють про українського бетмена-прокурора, який пробрався в лігво Трампа. 

А що в нас? Арсен Аваков пише про кандидата в президенти США від Республіканської партії, що той гівнюк. Правду пише, але чим це нам допоможе?!

Тому: лише величні та красиві кроки. Просто вже завтра.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.