Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

"Французи, ви не розумієте, що робите"

9.3т

302 сенатори із всіх 348-ми французького Сенату прийняли резолюцію, в якій просять французький уряд поступово згортати санкції проти Росії. Відразу зауважу, що документ не є зобов'язуючим.

У французькому політикумі є певна кількість депутатів і політичних сил, які відверто підтримують Росію. Це так звані праві сили, які історично домінують у Сенаті. Тому прийнята резолюція не стала несподіванкою. Її ініціатором є сенатор Ів Поццо ді Борго, який, до речі, колись і до Криму їздив, і загалом займає проросійську позицію.

Праві взагалі позиціонують себе як захисники французької промисловості, сільського господарства. Санкції вони вважають контрпродуктивними і що Росія, як партнер, має значно більше ваги, ніж Україна. Отакий у них прагматичний інтерес. Самі дебати тривали чотири години, і були й протилежні позиції. Один із сенаторів говорив, "ви не розумієте, що робите, бо такою резолюцією ви надаєте карт-бланш Росії, а це тільки підкреслить її безкарність".

Ще одні депутати говорили, що резолюція буде ознакою слабкості Франції, неповагою до союзників і роз'єднанням у лавах Євросоюзу. У сторони, яка виступала за зняття санкцій, були традиційні аргументи: Франція має бути незалежною у своїй зовнішній політиці, що слід нормалізувати відносини з Росією, що антиросійські санкції б'ють по французькому сільському господарству і так далі.

Тут ще є специфіка внутрішнього французького політикуму. Йде внутрішня боротьба перед французькими виборами президента. Нинішній уряд країни, а це соціалісти, займає позицію "за" санкції, а їх опоненти, праві, - протилежну. Така собі французька політична гра. Всі розуміють, що Росія дуже зацікавлена у знятті санкцій, тому використовує все своє лобі, зокрема, у ключових країнах Євросоюзу. Хоче посилити фронт боротьби за зняття санкцій і таким чином розділити європейські країни. Але Євросоюз зберігає консенсус і санкції проти Росії будуть продовжені до кінця року.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги