newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Виктор Галасюк
Виктор Галасюк
Президент Украинской ассоциации Римского клуба, профессор кафедры ММСА Института прикладного системного анализа КПИ имени Сикорского, доктор экономических наук

Блог | В України буде власне експортно-кредитне агентство

В України буде власне експортно-кредитне агентство

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) - ліки від сировинної економіки, від закордонних боргів, від безробіття. Його місія - сприяти українському несировинному експорту через страхування і гарантування експортних контрактів та здешевлення експортних кредитів.

Радикальна партія обіцяла домогтися створення українського ЕКА в інтересах вітчизняних виробників та експортерів.

Цього тижня наш з Олег Ляшко, Сергей Рыбалка, Viktor Vovk та однодумцями законопроект №2142а про українське ЕКА був нарешті прийнятий парламентом в цілому 237-ма голосами (жодного голосу ЗА не дала лише фракція "Батьківщина").

Важливу роль зіграла принципова позиція Прем'єр-міністра Volodymyr Groysman, а також підтримка українських промисловців з усієї України - літакобудівників, суднобудівників, вагонобудівників, машинобудівників та інших виробників.

Я дуже вдячний експертам з Укрексімбанку, CMD-Ukraine, МФО "Коло", МЕРТ, PWC, ФРУ, УСПП, ТПП, з якими ми розробляли та удосконалювали законопроект!

Сподіваюся, що Президент першочергово підпише цей стратегічний закон, який посилить позиції української промисловості.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...