, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Путін живе у Радянському Союзі

5.5т

Путін невиліковно хворий. Він живе у Радянському Союзі. Це смертельна хвороба. Ліків від неї нема. Хвороба зникає лише зі смертю пацієнта.

Виступаючи на мітингу-концерті в Москві з нагоди річниці окупації Криму (чи приєднання півострова до Росії – в кремлівському розумінні) Путін сказав, що росіяни та українці – один народ. Будь-які історичні, філологічні та інші докази того, що це не так, його не проймають. "Люміній" – як казали у Радянському Союзі.

Один народ не може мати дві мови. А Путіну цього й не треба. Росіяни й українці в імперії повинні мати одну мову – російську. Азаров ніяк не міг вивчити українську, бо ніколи не сприймав Україну як незалежну державу. Пахло із Калуги мріяв по-імперськи. Єдиний російський народ, за Путіним, - це як колись фантастичний радянський народ, тільки на зміну радянській імперії прийшла імперія російська.

Це Україні нав’язують другу державну мову – російську. Росія ж не мислить собі, щоби в неї була друга державна мова – та ж українська, скажімо. Це в Криму можна задурити, що, крім російської, державними мовами є українська та кримськотатарська, хоча всі прекрасно розуміють, що єдиною мовою є російська, як і на частині Донбасу, окупованому російськими фашистами. "Русскій мір" визнає лише російську мову як мову імперського спілкування.

Раніше ми думали, що носіями радянщини є старенькі комуністи. Вимруть вони, як мамонти, - і зникне совок. Але совок живучий, особливо серед російської молоді, яка Радянського Союзу не знала, але обожнює Путіна.

Путін тягне всіх назад у божевільню власного імені, хоча за законами жанру мав би бути там єдиним пацієнтом. Росія збожеволіла від власної псевдо-величі. Радянська імперія розпалась, але її осколки смертельно поранили мізки Путіна та його обожнювачів. Просто чекати, коли ці люди вимруть, як мамонти, - значить, ризикувати не лише власним здоров’ям, а й життям.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги