Анатолій Власюк
Анатолій Власюк
Журналист, писатель

Блог | "Аутизм" Росії

'Аутизм' Росії

Якщо на сцені висить рушниця, то в третій дії з неї неодмінно вистрелять і когось уб’ють. Такі суворі закони драматургії.

Видео дня

Коли ми постійно твердимо про ймовірність широкомасштабної війни Росії з Україною, то рано чи пізно таке може трапитись, бо ми самі притягуємо негатив на свою територію. Можливо, треба мислити про руйнацію Мавзолею Леніна і Кремля як символів імперії, тоді й хід історії буде іншим.

Я не знаю, чи розглядають у Генеральному штабі Збройних Сил України варіант нападу Росії на Україну з двох сторін: зі звичного вже Донбасу, а також із Криму. Якщо розглядають, то розуміють, що нам просто не вистачить солдатів, аби розтягнути їх по довжелезній лінії фронту. А якщо Україна вже сьогодні просить надати засоби стримування російської авіації на тлі підготовки бомбосховищ і підвалів у містах і містечках, то ситуація взагалі виглядає критичною.

У Путіна – аутизм. Можна говорити йому все що завгодно, він все одно живе в своєму химерному світі. Хочеться підійти до нього, обійняти і нарешті звернути шию, аби цей хворий чоловік не шантажував планету Земля. Натомість Європа висловлює лише стурбованість з приводу хвороби Путіна, хоча розуміє, що той уже давно в "ауті".

Читайте:Система Путина заболела

В цю схему вписується вбивство Нємцова. Можна казати, що Путін поставив "чорну мітку" Кадирову, нагородивши його орденом, бо саме вірнопідданий кадирівець нині знаходиться серед головних підозрюваних. Але якщо зважити на "аутизм" Путіна й усієї Росії загалом, то не треба шукати логіки в діях та бездіяльності кремлівських зверхників.

Деякі європейські парламентарії озвучують думки Кремля про державний переворот у Києві в лютому минулого року і навіть про "неправильні дії" українців, які мають намір іти до Європи, хоча тут вони сто років не потрібні. Договорилися до того, що зачепили дрючком російського ведмедя, ось він і відреагував на це.

Подібні заяви вписуються у "ватну" психологію. Путін міг відібрати Крим ще за Януковича чи навіть за Ющенка. На порядку денному теж задовго до Майдану стояло питання широкомасштабної війни Росії проти України. Майдан лише показав Путіну, що чим довше він відтягуватиме свої наміри, тим доконанішим стає факт втрати України як складової імперії.

Читайте:Путин уже недееспособен, но шампанское открывать рано - Чорновил

Нині маємо справу не лише з "аутизмом" Путіна, а й всієї Росії. Люди вибирають подібних собі правителів. Це вже потім вони втоптують їх у болото, коли не справдились їхні сокровенні бажання, і не відчувають вини за те, що свого часу молилися на ідола. Ми можемо казати росіянам все що завгодно, але це буде марно витрачений час, бо вони живуть у своєму химерному світі, де все поставлено з ніг на голову.

У древньому світі новонароджених хворих дітей скидали у прірву. Але й це не врятувало цивілізацію від варварів. Новітні варвари нині нищать нашу цивілізацію. Ми знаємо діагноз їхньої хвороби. Нехай путіни залишаються в своєму химерному світі, але їх не можна випускати на світовий простір. Найгуманніше скрутити їм шию і знищити Кремль з Мавзолеєм, аби потім не нарікати на мільйони смертей у Європі.

Чи європейські лідери теж хворі на "аутизм"?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...