УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Игорь Мосийчук
Игорь Мосийчук
Народный депутат Украины

Блог | ГПУ має допитати російського олігарха Григоришина

ГПУ має допитати російського олігарха Григоришина

Сьогодні вранці в Києві вбито відомого журналіста Павла Шеремета. Близько 07:45, в центрі столиці, він виїхав на роботу машиною, що належала керівнику "Української правди" Олені Притулі. Проїхавши кілька десятків метрів, автівка вибухнула. Павло був в машині один, загинув на місці.

Видео дня

Це кричуще вбивство журналіста стане справжнім тестом для українських правоохоронних органів та прокуратури. Як народний депутат і перший заступник парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я вимагаю ретельного і об'єктивного розслідування цієї справи. Коли в Києві починають вбивати журналістів - це дуже і дуже поганий сигнал для всього суспільства. Це сигнал того, що в політиці діють сили, для яких життя людей нічого не варте, якщо ті стоять на шляху їх інтересів. Це так як в Росії. Зазвичай, це там вбивають журналістів.

Читайте: Паша сегодня погиб за всех нас

Висловлюю найщиріші співчуття рідним, близьким, колегам. Саме в руках останніх всі інструменти для максимального розголосу цієї розправи над вашим другом - зробіть все для цього можливе.

P.S. Вважаю, що в рамках розслідування цієї справи, ГПУ має допитати російського олігарха Констянтина Григоришина, а також народного депутат Сергія Лещенка та головного редактора "Української правди" Севгіль Мусаєву-Боровик, які зустрічались із ним напередодні.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...