ГПУ має допитати російського олігарха Григоришина

7.9т

Сьогодні вранці в Києві вбито відомого журналіста Павла Шеремета. Близько 07:45, в центрі столиці, він виїхав на роботу машиною, що належала керівнику "Української правди" Олені Притулі. Проїхавши кілька десятків метрів, автівка вибухнула. Павло був в машині один, загинув на місці.

Це кричуще вбивство журналіста стане справжнім тестом для українських правоохоронних органів та прокуратури. Як народний депутат і перший заступник парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я вимагаю ретельного і об'єктивного розслідування цієї справи. Коли в Києві починають вбивати журналістів - це дуже і дуже поганий сигнал для всього суспільства. Це сигнал того, що в політиці діють сили, для яких життя людей нічого не варте, якщо ті стоять на шляху їх інтересів. Це так як в Росії. Зазвичай, це там вбивають журналістів.

Висловлюю найщиріші співчуття рідним, близьким, колегам. Саме в руках останніх всі інструменти для максимального розголосу цієї розправи над вашим другом - зробіть все для цього можливе.

P.S. Вважаю, що в рамках розслідування цієї справи, ГПУ має допитати російського олігарха Констянтина Григоришина, а також народного депутат Сергія Лещенка та головного редактора "Української правди" Севгіль Мусаєву-Боровик, які зустрічались із ним напередодні.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости