Мінський протокол позитивно впливає на позиції України

2.7т

Підписаний в мінську документ, який передбачає тимчасове примирення та припинення вогню в зоні Антитерору позитивно впливає на дипломатичні та військово-політичні позиції України.

Документ унікальний тим, що в ньому Українська сторона та інші учасники переговорів виключили можливість перегляду кордонів України. Тобто, територіальна цілісність та державний устрій нашої країни залишається не змінним. Питання федералізації та визнання "ДНР" та "ЛНР" не підлягає розгляду. Більш того, протоколом зазначається відновлення суверенітету на території Донбасу, навіть тих зон, які контролюються бойовиками.

Відносно Закон "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" зазначу, що цим Законом передбачається надання окремим районам Донецької та Луганської області особливого статусу, але виключно у складі української держави. Зокрема, райони з особливим статусом не матимуть права вето на внутрішні та зовнішньополітичні рішення центру. Також, Закон регулюватиме порядок самоврядування лише на тих територіях, які є під контролем сепаратистів.

На сьогодні вже звільнено з полону 1200 військових полонених українців з полону, і це є найголовнішим позитивом даного протоколу. Обмін продовжуватиметься, і рідні військових отримають живих Героїв.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости