Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
МирСпорт

/Блоги - Дайджест

ДФС поклала під новорічну ялинку українцям 6 мільярдів доларів США

32.5т

Хоча рік ще не завершився, я вже можу стверджувати, що бюджет цього року успішно виконується. Державна фіскальна служба України поклала під новорічну ялинку українцям перевиконання зведеного бюджету на 6 мільярдів доларів США.

Прямо скажу, це відбулося незважаючи на економічні труднощі у державі і завдяки тому, що протягом року ми впроваджували системні реформи податкової та митної служб, запускали низку електронних сервісів. Понад 40 запущених електронних сервісів ДФС зумовили суттєве покращення документообігу: за секунду нами обробляється 50 електронних документів, за добу – більше мільйона. Нами запущено оновлений Електронний кабінет платника, яким вже скористалися майже 4,5 мільйона осіб із більше ніж 70-ти країн світу. Упроваджено систему Електронного адміністрування реалізації пального, яка навела лад у цій сфері.

На митниці працює "Єдине вікно".

У ході інституційної реформи скорочено 30% працівників, кількість підрозділів, запущено Міжрегіональну митницю, Кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації, Міжвідомчий цільовий центр та мобільні групи, незабаром відчинить двері Центр партнерства ДФС. Зараз ми працюємо на поглиблення співпраці з нашими партнерами щодо створення ще низки спільних пунктів контролю і приєднання України до європейської митної інформаційної системи. На стадії завершення реформа Офісу великих платників податків, невдовзі буде запущено проект "Електронна перевірка".

Виконання та перевиконання дохідної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації економіки держави. Перевиконання плану надходжень дало можливість розпочати процес зростання мінімальних заробітної плати.

Щодо підняття мінімальних зарплат, то я вже озвучував своє бачення: вже сьогодні можна забезпечити зростання мінімалки до 5-ти тисяч гривень, а згодом до 7,5 тисяч гривень. Підняття мінімальної зарплатні – потужний інструмент для виведення бізнесу з тіні, боротьби із зарплатами у конвертах, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Перевиконання фінансових планів також дало змогу підвищити соціальні стандарти і частково ліквідувати державний борг минулих років перед нашими підприємцями.

У 2016 році ДФС вдалося скоротити до мінімуму заборгованість з ПДВ, і це пожвавило роботу підприємств.

У результаті реформ і суттєвого покращення нашої роботи, досягнення конструктивного діалогу з підприємцями, зростання репутації ДФС у суспільстві вдалося збільшити цього року надходження до зведеного бюджету на понад 154 мільярди гривень, платежів до місцевих бюджетів – на 41,9 мільярда гривень у порівнянні з минули роком. І це тільки за 11 місяців. Ми це змогли. Зростання надходжень до місцевих бюджетів є серйозною підтримкою для розвитку регіонів.

Як бачите, суттєво зросли надходження як до державного бюджету, так і місцевих, як я вже казав, зокрема збільшено на 33,8 % проти відповідного періоду 2015 року податкові платежі.

На 32,0% зросли митні платежі. Тут за 11 місяців планові показники перевиконано на 14,2 мільярда гривень. На митниці теж тривають реформи, і головним завданням для нас є суттєве покращення інвестиційної привабливості України.

Ми постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування, розширенням та поглибленням електронізації обігу документів, над спрощенням звітності тощо. Нині на обліку служби перебуває 44,1 мільйонів фізичних осіб, 1,9 мільйонів фізичних осіб-підприємців, 1,24 мільйонів юридичних осіб, 3,14 мільйонів платників ЄСВ. Усім платникам ми намагаємося створити комфортні умови для їхньої роботи. Нашим завданням є покращення сервісних функцій ДФС.

Бюджет-2017 – це нові виклики, але цього року ми вже заклали підґрунтя, щоб упевнено дивитися у наступний рік.

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги