, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Яценюк впевнений, що в країні все гаразд і під його контролем

16.2т

Поспішаю повідомити добру новину - в країні все гаразд і під особистим контролем... Арсенія Петровича Яценюка! От і як ви хочете в суботній ранок зарядитися енергією всезнаючого і гіперактивного прем"єра, вмикайте наш абсолютно незалежний від уряду - Перший, вибачте, Суспільний перший канал. Там, як і завжди, СУСПІЛЬНОЗНАЧИМА селекторна нарада Яценюка, хоча в програмі передач цього не має ("невдобно" мабуть таке позначати). Але менше з тією формою, про зміст...

Арсеній Петрович дав вказівки всім міністрам, головам ОДА та РДА день і вночі турбуватися про видачу субсидій, забезпечення правопорядку, безпеку кожного громадянина...І так переконливо каже: даю вказівку на всю країну - ну красава!

Забув сказати про ще одну його вказівку; міліції невідкладно знайти всіх вбивць і, звичайно,допомагати кожній людині.

Щоправда, іншу настанову Арсенія Петровича про активну підготовку до відзначення в травні 70-річчя закінчення 2 світової війни виконати буде складнувато, бо закінчилася ця 2 світова війна трішки пізніше - 2 вересня! Між іншим, Акт капітуляції Японії від СРСР підписував мій земляк з Черкащини генерал-лейтенант Кузьма Дерев"янко.

Отож, настрій зранку в мене суттєво поліпшився й можна братися за прибирання, адже сьогодні День захисту довкілля!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги