МАФи - на перші поверхи будинків?

МАФи - на перші поверхи будинків?

Проблема перших поверхів.

Треба було виїхати закордон, аби зрозуміти, чому в Києві так сильно поширені кіоски. Ясна справа, що бізнесмени економлять, адже щодня можуть втратити МАФ. З кіосками на колесах взагалі круто - сів і покотив подалі від міліції та інших віджимал.

Та зараз не про те. Є ще одна не менш, а може і більш велика проблема.

В більшості європейських міст перші поверхи розділені на десятки маленьких приміщень. Тут може бути великий магазин, чи маленька точка з морозивом.

Видео дня

А у нас що? В Радянському союзі приватний бізнес був відсутній, тож перший поверх був житловим, або ж з величезним приміщенням гастроному (там зараз оселились "Фори", "АТБ" та "Нова Пошта"). А от для власників маленьких точок місця практично немає.

І що найгірше, навіть в нових будинках вони не передбачені. Ну от демонтуємо ми кіоски. І що далі? Куди діватися власникам маленьких кав'ярень та квітковим магазинчикам?

Думаю, меру треба не лише з кіношним виразом обличчя розганяти продавців, але й пропонувати програму вирішення проблеми перших поверхів.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...