Черговий злочин російських військових

Черговий злочин російських військових

Здається росіяни від злоби за поразку під Авдіївкою геть з глузду з'їхали. Так, учора, під час проведення фотофіксації ворожого обстрілу мирного населеного пункту Лобачове, а це вже, само по собі заслуговує на окремий акцент, бо ж вчергове, зауважте, було обстріляні не бойові позиції, а саме мирний населений пункт з мирним населенням, бо ж саме так "Руський мір" і захищає своїх "руськоязичних".

Так от, під час зазначених дій, що проводились українською стороною СЦКК, російськими найманцями було відкрито снайперський обстріл по їх транспортному засобу.

І це теж є важливим, бо ж це не мінний обстріл, коли росіяни можуть сказати, що вогонь був хаотичний, не прицільний і взагалі ніхто не знає звідкіля і хто стрельнув.

Снайпер навмання, всліпу по навісній траєкторії ніколи не б'є. В нього вогонь ведеться лише в зоні прямої видимості, коли в прицілі чітко видно ціль, а значить він чітко бачив, що це саме представники спільного центру, що постійно працюють пліч опліч з представниками ОБСЄ. Але це не зупинило агресора, бо для росіян не має різниці, чи то перед ними військовий, чи то представник СЦКК, чи ОБСЄ, чи може мирній мешканець українського міста. Для адептів руського миру не існує моральних принципів, які перешкодили б їм у здійснені банального, але страшного за суттю вбивства людини.

Видео дня

Що цікаво, головною причиною, чому цей обстріл було здійснено, так то факт, що наші офіцери, документували злодіяння російських окупантів на українській землі. Саме це й розізлило росіян, саме тому й висунулась снайперська пара та відпрацювала по спостерігачам. На щастя, поранених і загиблих немає, але автомобіль практично розстріляли вщент.

Наголошувати, що подібні поступки є грубим порушенням всіх міжнародних угод є просто не логічним, бо ж, як можна нагадувати злочинцеві, що він – злочинець. Ніби він сам про це не знає? У тому й річ, що не лише знає, але й насміхається нахабно та самовдоволено, засовуючи при цьому купу грошей в кишеню за скоєне чергове вбивство, бо у цьому і є насправді глибинна суть "Руського миру", тому й українці її і ніколи не зможуть прийняти. Тому, навіть ціною власного життя вони готові до останнього з нею боротись і впираючись цій злочинній бісовій ідеології.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.