newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Блог | Гонтарєвагейт не на часі!?

Гонтарєвагейт не на часі!?

Падаючий в нікуди курс ГРИВНІ до долара - це та куля, якою Нацбанк убиває всю українську економіку, попередньо цю кулю окропивши отрутою інфляції та девальвації.

Користуючись природнім антиурядовим завзяттям Президента, син якого як нардеп ПРОГОЛОСУВАВ за відставку Яценюка, Гонтарєва ЩО Є СИЛ продовжує НЕПРОДУКТИВНУ роботу НБУ: адже на фоні урядової кризи та чергової спроби Майдану-3 девальвація гривні майже непомітна!

А що? Буде чи не буде заплановане провінціями Всенародне Віче в найближчу неділю о 12-00 на Майдані, то те ще не відомо. Зате олігархи -експортери задоволені: продав вчетверо менше металу, поміняв по вчетверо впавшому курсу валюту на гривні І ЛЕГКО ЗАПЛАТИВ ЗАРПЛАТИ РОБОТЯГАМ ТА ПОДАТКИ.

Видео дня

Чим сьогодні ОФІЦІЙНО займається Нацбанк? Удосконаленням інструментів монетарної політики: кредитів овернайт, операцій прямого репо та кредитів рефінансування строком на 90 днів. А що робить НЕОФІЦІЙНО: по -перше, за останній тиждень прикрив три системи валютних спекулянтів, які працювали під виглядом "мінялок " (треба було загальмувати девальвацію до "розумних " меж); по-друге, розтринькує на тих валютних спекулянтів, у яких недоступна для Гонтарєвої "стеля " жалюгідний золотовалютний запас( а це вже питання нацбезпеки і повинно розглядатися на РНБО під ПРОТОКОЛ)); і, по-третє, НБУ як зачарований ЧЕКАЄ НА ЧЕРГОВИЙ ТРАНШ... Ну, всі жебраки знають, ЧИЙ САМЕ ТРАНШ...

Не ясно тільки: от американський посол на цьому тижні благословив Яценюка в Одєсі на подальші реформи і за весь Мінстець назвав Україну аграрною супердержавою?! Так, вибачте, де ДОЛАРИ за поставки сира, меда, зерна, яєць etc??? Адже, по теорії Поета: валюта за суперуспішні поставки агропродукції повинна була б укріпити наш курс гривні!

Чи НБУ черговий раз ліберазувавши порядок обов'язкового продажу валютної виручки експортерів, цілком свідомо обвалив курс гривні? Бо БРЕХНЯ - це те єдине , що завжди дозволяється якраз слабкій Владі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...