УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Степан Барна
Степан Барна
Общественный деятель, депутат Тернопольского областного совета

Блог | УПА проти Путіна, або Чому росіяни мають "жерти" кремлівську брехню

УПА проти Путіна, або Чому росіяни мають 'жерти' кремлівську брехню

Тема "фашистів-УПА" є міфом, котрий використовує керівництво Російської Федерації щоб промивати громадянам голови та підтримувати своє авторитарне правління. Для думаючих людей це очевидно.

Москва приречена на поразку. Політтехнологи "Руського міру" наразі намагаються поєднати і транслювати суперечливі ідеологеми московського православ'я, сталінізму, "перемоги над агресивним фашизмом", антилібералізму. А це можливо лише в тоталітарній державі.

Основною тезою, яку забивають росіянам в голови, є те, що в Росії є якийсь особливо-специфічний євразійський шлях розвитку, на відміну від ліберальної Європи.

Цей "сурогат" створений лише для однієї цілі: зберегти владу в руках кремлівських корупціонерів, створюючи уявних ворогів суспільства, щоб воно не виступило проти справжніх, котрі сидять в Кремлі.

Тим не менш, з'являються об'єктивні дослідження російських істориків щодо історії Росії та її сусідів. Наприклад, дослідження Таїрової-Яковлевої про Івана Мазепу. Багато досліджень, які розвінчують "національно-визвольний" характер війни 1812 року, відкривають очі на колабаранта Олександра Невського. Про те, що "Русская історія", за версією царату та комуністів, - це суцільні міфи, побудовані на цинічній брехні.

Наразі дослідження частини російських істориків суперечать російській пропаганді, це дуже забавно.

Кремлівський агітпроп досі "штампує" художньо-агітаційні фільми. Нещодавно вийшов "Сталінград". Ідеологічно вивірений фільм, в якому відсутня жодна мистецька вартість на противагу багатьом комуністичним фільмам, які були зняті набагато талановитіше. Це показує недолугість кремлівської пропаганди.

Російська влада контролює телебачення, а контролювати Інтернет неможливо.

Саме через Інтернет має відбуватися поширення правди про УПА, та справжніх ворогів Росії – Путіна та його кліку.

Колись ворогом УПА та російського і українського народів був Сталін і більшовизм. Зараз ворогом України і російських громадян є авторитарист Путін.

Джерело: блог Степана Барни.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...