За попередні 10 років мені довелося побувати на 3 Євробаскетах,на двох з них я був у якості прес-аташе збірної України. Цьогорічний чемпіонат став для мене першим, за яким я спостерігав між вивченям ЗРК, стрільбами на полігоні і шикуваннями на плацу. Дивився по малесенькому телевізору, що стояв у казармі у колективі малознайомих людей. Іноземні колеги, які не зустрівши мене у Ризі і дізнавшись про те, що я уже у війську, а не зі збірною проявляли обізнаність у наших подіях на сході і бажали успіхів на новому поприщі.

Цьогорічний турнір лишить мені ні з чим незрівняні спогади, адже день початку Євробаскету став для мене днем присяги, відтак отримавши нагоду на спілкування з рідними і близькими, я першу гру дивився у більш комфортних умовах, а от матч з чехами не мав змоги переглянути зовсім. Багато хто його назвав найгіршим за останні роки, але ані підтвердити, ані спростувати це я не можу.

Гру з Естонією я додивлявся напівлегально з вимкненим звуком у телевізорі.Чималий колектив, що зібрався на початок матчу розійшовся перед великою перервою. Наступну добу ми мали провести на полігоні, підйом о 4-й ранку став вагомим аргументом для бійців відійти до сну. Я ж додивився до кінця і засмутився.

Після трьох поразок зібрати чисельний колектив для перегляду матчу з Латвією було не просто, але мірою розвитку інтриги народ прибував. Що приємно здивувало,що солдати демонстрували обізнаність у турніоних розкладах нашої групи.Тому, якби не ранній початок, на вирішальний матч з Бельгією зібралося б кількадесят бійців. Я особисто отримав дозвіл на перегляд від замкома батареї, за що йому окрема велика подяка, тож майже усю гру, яка стала для нашої команди лебединою піснею я побачив у прямому еіфірі, хоча й без коментаря Сашка Золотогорського й Льоши Євсєєва, звук довелося відключити знову через те, що поруч солдати готувалися до відправлення у бойові частини.

Очевидно умови перегляду цього турніру мені запам'ятаються більше ніж самі матчі. Тому писати щось про якість гри команди я не буду. Єдине можу сказати, що у разі успіху у груповому турнірі збірна не лишилася б без вболівальників у казармах.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости