Бюджет 2015: пустий мішок, наповнений повітрям

23т

Вражений прийняттям бюджету на 2015 рік у ніч з 28-го на 29-те грудня новою парламентською більшістю у новій ВРУ. За весь час існування українського парламенту з 1990 року важко пригадати, щоб ВРУ голосувала за пустий мішок наповнений повітрям, як це сталося з бюджетом на 2015 рік.

Читайте:Гройсман на днях отправит бюджет-2015 на подпись Порошенко

По суті, депутати від БПП, НФ, Самопомочі і радикали Ляшка проголосували не за документ, а за дозвіл міністерству фінансів, по суті, написати бюджет самостійно.

Оскільки після голосування змін до податкового, бюджетного кодексів та інших законів треба було повністю перерахувати дохідну і витратну частини бюджету і наново подати його у парламент. А цього не було зроблено.

Читайте:Геращенко обвинил 167 депутатов Рады в работе на Путина

Насправді головною причиною такого поквапливого і волюнтаристського голосування була необхідність відновлення переговорів з МВФ для отримання грошей, без яких Україну чекає неминучий фінансовий дефолт.

Причина мабуть вагома, проте голосувати за головний фінансовий документ країни не бачачи, які видатки і в якому обємі будуть фінансуватися точно не є ознакою нової якості парламентаризму в Україні.

Це точне повторення найгірших зразків попередніх парламентів.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги