Ви боїтесь Путіна, чи свого страху?

10.7т

Пишуть, говорять, спекулюють на тому, що блокада Криму неодмінно стане причиною початку війни з Росією, що у Путіна не залишиться вибору, окрім як "прорубувати" коридор по суходолу до Криму.

Путін сьогодні не здійснює постачання Криму по суходолу. Це здійснює Україна, її бізнес. Отже, сам по собі коридор по суходолу не знімає проблему.

Читайте:Судьба кремлевской хунты: война или Каддафи

Натомість "прорубування" цього вікна шляхом повномасштабної війни породить для Росії проблеми неспіввимірні з браком продовольства чи забезпечення Криму.

Та й взагалі, невже хтось думає, що єдиною причиною, яка стримує Путіна від повномасштабної війни є те, що український бізнес "шурує" продовольство в Крим?

Ну, і хотілось би від таких стратегів почути трохи більше аргументів і фактів щодо наявності у Путіна сил і ресурсів для повномасштабної війни. Ви боїтесь Путіна, чи свого страху?

Ці "аргументи" (блокада Криму - це війна) - заслані.

Далі пишуть, говорять, спекулюють, що блокада - це інформпривід для єдинороської пропаганди. Це смішно, друзі. Невже досі не переконалися, що ім приводів не потрібно. Як, зрештою, і фактів. Але початок вою російських ЗМІ з приводу блокади - це хороша основа для контргри: так що, виходить без України Криму ніяк?

Далі пишуть, говорять, спекулюють, що блокада Криму настроїть негативно проти України нейтральних чи таких, що сумніваються. Друзі, сіре болото тих, хто сумнівається - завжди більшість. Це завжди болото. Воно завжди сумніватимуться. Коли Крим повернеться Україні вони почнуть сумніватися чи сумнівалися вони в тому, що Крим український. Такі люди завжди приймають сторону того, хто сильніший. Станьмо сильнішими, продемонструймо силу - це вирішить питання.

Загалом не треба в Криму "бігати" за всіма. Там ще довго будуть групи населення, яким Росія подобатиметься більше. Просто там завжди будуть пенсіонери, держслужбовці і військовослужбовці для яких російський бюджет ще довго буде здатним давати більше. В Криму треба зосередити свою політику (в тому числі і інформаційну) на тих, хто є і може бути з нами однодумцем.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости