Про причини і наслідки самогубства бізнес-партнера Азарова, Ігоря Сутуленка

11.2т

Вчора польотом з вікна власної квартири в слід за Чечетовим і Пеклушенком поповнив пекельну сотню колишній керівник "Укрексімбанка" і член наглядової ради "Ощадбанка", бізнес-партнер втікача екс-прем'єра Миколи Азарова, Ігор Сутуленко.

Слідчим органам як на мене треба не обмежуватися версією самогубства Сутуленка а ретельно вивчити, що ж насправді відбулося в помешканні колишнього банкіра Азарова. Справа в тому, що на відміну від Чечетова і Пеклушенка, Ігор Сутуленко не мав найменших причин для самогубства. Після Революції Гідності Сутуленко як і його шеф Азаров переховувався за кордоном. Він мав достатню кількість ресурсів, щоб ніколи не повертатись в Україну і жити за кордоном в своє задоволення. Ігор Сутуленко мав в Україні лише одну проблему. На ньому і його близьких родичах були оформлені значні частки або цілковите право власності на велику кількість дорогих об'єктів нерухомості і знакових підприємств. Наприклад, Сутуленку належала частка заводу "Арсенал" в центрі столиці, величезна логістична база під Броварами, елітні будинки відпочинку в Одесі та на Закарпатті і це тільки невеличка частка майна яке прямо чи опосередковано належало цьому екс-регіоналу.

Пишу я це не як просто політик, що дає оцінку гіпотетичному самогубству соратника одіозного Азарова а як народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка який більше року займався розслідуванням зловживань Ігоря Сутуленка які дозволили йому в часи президентства Януковича привласнити частку заводу "Арсенал" та інших об'єктів промисловості і нерухомості. Я звертався з відповідними заявами про злочин до МВС, СБУ та Генпрокуратури. МВС навіть порушувало за моєю заявою кримінальне провадження.

Зараз після того як Сутуленко загинув в мене виникло ряд питань на які мають відповісти відповідні силові структури. Необхідно з'ясувати: коли і чому Ігор Сутуленко з'явився в Україні? Чи викликали його на допити і якщо так то в якій якості українські силовики? Хто після чи перед смертю Сутуленка став власником чи співласником підприємств та нерухомості яка йому належала?

Особисто я твердо переконаний, що справжньою причиною смерті Ігоря Сутуленка стало бажання перерозподілу його підприємств та нерухомого майна. Відповідь на всі ці питання мають дати українські правоохоронці до яких я вже сьогодні направлю відповідні депутатські звернення.

P.S. Питання незрозумілої смерті соратника Азарова, Ігоря Сутуленка в другу річницю Революції Гідності є надзвичайно актуальним адже дає пряму відповідь як розслідуються корупційні злочини найближчого оточення Януковича і Азарова.

P.P.S. Схоже, що справу гибелі Сутуленка спробують видати за звичайне самогубство невдахи-регіонала. У зв'язку з цим прошу якнайширше поширити оприлюднену тут інформацію. Далі буде...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости