Проблема європейців не в біженцях

8,8 т.
Проблема європейців не в біженцях

Європейці живуть тими проблемами, які підхоплюють медіа. Як тільки проблема зникає з екранів — про неї забувають. Виникає нове і люди починають жити ним. Європейці досить раціональні: переймаються дітьми, роботою, планують відпустки. Взагалі, можуть запланувати життя на років 10-15 вперед.

Видео дня

Проблема біженців у Європі — більше популізм, ніж реальність. Проблема Європи у старінні європейців. Вони не народжують достатньо людей. Молоді менше, а людей із віком стає більше. З одного боку їм потрібно забезпечувати достатній рівень ВВП, а це можливо лише коли в країні достатньо молоді. А з іншого - європейці хочуть зберегти свою автентичність. Звісно, вони можуть від всіх закритися, але через 50 років не зможуть забезпечити собі той рівень життя, який мають зараз.

ЄС має дати візи українцям, це процес просто неминучий. Ми ж не якісь аборигени й із пальм не спустилися.

Українці не несуть у собі міграційних загроз для Європи. 98% українців - освічені. Це дуже високий відсоток. Багато з них працює в ІТ-секторі на аутсорсингу із світовими компаніями. Українська діаспора, зокрема в Італії і Португалії, зарекомендувала себе як працьовита і довела, що може успішно інтегруватися у європейське суспільство. Українці не становлять міграційної небезпеки для ЄС. Не забувайте, що через війну на Сході в самій Україні 1,5 млн внутрішніх переселенців, які не кинулися до ЄС. Україна змогла самостійно вирішити цю проблему в межах власних кордонів.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...