УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Команда Яценюка очолює "лісову мафію"?

Команда Яценюка очолює 'лісову мафію'?

Як один із ініціаторів та співавторів чинного Закону про мораторій на вивіз лісу-кругляка за кордон вимагаю від Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро перевірити факти, викладені у журналістському розслідуванні "24 каналу" "Хто з відомих політиків заробляє мільйони на контрабанді лісу".

Журналісти в проекті "Центр розслідувань України" розповіли про "лісову мафію" і корупційні схеми, за якими український ліс контрабандою потрапляє за кордон. Серед прізвищ відомих чиновників, які причетні до цих схем, називаються екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, лідер парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, голова Чернівецької ОДА, член "Народного фронту" Олександр Фищук та головний митник Буковини Микола Салагор.

Так, за матеріалами розслідування, А. Яценюк має давні дружні стосунки з власником скандальної австрійської фірми, яка замість Івано-Франківська побудувала завод за 10 кілометрів від українсько-румунського кордону, куди й іде зараз увесь український контрабандний ліс з Буковини.

Дружина голови фракції "Народного фронту" Максима Бурбака виявилась співвласницею "Буковинської універсальної біржі", на якій укладаються "лісові" контракти з фірмами-посередниками, які й перепродають ліс за кордон. За ще одним "збігом обставин", низкою таких фірм володіє зять буковинського губернатора Олександра Фищука. І насамкінець, за твердженням журналістів, "дає добро" на кордоні з Румунією у цій налагодженій схемі головний митник Чернівецької області, який виявився помічником одразу двох народних депутатів 7 скликання – Бурбака та Фищука.

Отож, зважаючи на те, що уряд Яценюка свого часу усіляко виступав проти ухвалення закону про заборону масової вирубки лісу та продажу української деревини за кордон, а потім ігнорував вимоги цього закону і замість його виконання давав доручення Мінекономрозвитку розробити та внести на розгляд Кабміну законопроект щодо скасування діючого закону про мораторій на експорт лісу, а також враховуючи факти, наведені у даному журналістському розслідуванні, прошу правоохоронні та антикорупційні органи підтвердити: чи дійсно команда Яценюка очолює "лісову мафію" в Україні та займається контрабандою лісу?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...