Агент ФСБ очолив держпідприємство і грабує його разом з регіоналами

14.6т

Проглядаючи інформацію про призначення керівників на Державні підприємства, впало в око ГП "Чернігівторф". В.о. директора призначено Дяденка Аркадія Ігоровича. Воістину тяжко знайти більш достойну кандидатуру.

Відкривши у 90-х з десяток різношерстних підприємств, частину з них, а саме ООО "Квазарс", контролював разом з представниками ОПГ "Москви" в м. Києві. У 2000 році. Проти Дяденка Аркадія Ігоровича була порушена кримінальна справа за статтею ККУ 81. "Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки" , що теж серйозно характеризує його, як майбутнього державного управлінця.

Далі більше. На посаді віце-президента АНО "Центр "Кремлевская стратегия", яка своєю основною метою визначила створення передаточного (між державно–владними структурами та суспільством) механізму з метою консолідації та активізації суспільних сил, створення повномасштабної суспільної думки по підтримці роботи Президента РФ, його Адміністрації та уряду Російської Федерації справі реалізації національних проектів та довгострокових планів комплексного розвитку країни до 2020 року. Ганьба.

На візитці, яку мені показали, поруч з прізвищем нашого рятівника торф’яної промисловості ні що інше, як російський орел у трьохкольоровому забарвленні.

Що робить спершу, прийшовши до влади, наш новітній провідник до ресурсної незалежності держави? Все прогнозовано. Підписує договір з іншим товариством, за умовами якого 70% управління всім, що має ДП "Чернігівторф", приймає на себе "Терма–Груп", співзасновниками якої виступають друзі, товариші, знайомі нашого комбінатора та просто "хороші люди": Бурсук Валерій Миколайович, Ковальчук Костянтин Юрійович, Уваров Ігор Іванович, Євсєєв Віктор Володимирович.

Усіма своїми можливостями також допомогли цьому достойному з достойних провернути, безсумнівно глибоко "державницьку" угоду інші напарники нашого кримінально-шпигунського пацієнта директор юридичного департаменту Міністерства економіки Олексій Пєрєвєзенцев та колишній директор департаменту того ж таки міністерства Ігор Новосьол, який по старій звичці збирає до сьогодні оброк з директорів ДП .

Ось яка весела й різноманітна компанія зібралась. А враховуючи, що Євсєєв Віктор Володимирович, ще є тестем Юрія Павленко - бувшого міністра, народного депутат 4 скликань, в тому числі і нинішнього, куди він втрапив за списками "Опозиційного блоку", то все стає зрозумілим.

І відразу знов знаходжу те, що пов’язало "Опозиційний блок" з "Центром "Кремлевская стратегия"- це жага до бабок і співпраця з Кремлем. Вона зводить разом усіх, хто захворів на цю невиліковну хворобу.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги