В АТО регулярно приходять смс із текстом "ваша країна вас зливає, всі ваші в полоні, вам капєц, тікайте" й інша хє*ня. Як частина інформаційної війни це було завжди.

Що стосується людей у військові формі на протестах у Києві. В мене є гарний товариш, він голова спілки ветеранів АТО в Деснянському районі (вони співпрацюють з ветеранами АТО всієї України), написав приблизно таке: "Пацани, кого побачу на Майдані, буду пи*дити особисто. Не можна продавати військову честь за 3 карбованці".

Колишніх військових запрошували за тисячу гривень на день постояти на цих мітингах. Якщо бабушка коштує 200-300 гривень на день, то військовий коштує тисячу. Це, щоб показати, що от бачите, атошники теж з нами.

Є спроба зробити черговий антимайдан тільки під криком злочинна влада, геть корупцію і так далі. Всі згодні, що влада в нас неідеальна, корупції багато, але ми всі розуміємо, кому це на руку.

Нормальних і адекватних ветеранів я там не очікую зустріти, але хто там може бути? Є така Харківська спілка ветеранів АТО, яка сидить на фінансуванні у Кернеса. Фактично, це його кишенькова ветеранська спілка. Вона вже була помічена на тому мітингу.

Друге. Є такі добровольчі підрозділи, люди, які воювали і повернулися. Це атошники по виклику. Якщо їм подзвонити і сказати, що треба зібратись на мітинг, то вони й зберуться. Це як колись тітушки були, тільки це атошки. По шевронах легко буде побачити, що вони з підрозділів із сумнівною репутацією.

Будуть ще хлопці із Франківська, але вони кажуть, що приїдуть просто подивитися на ідіотів. Ще раз скажу, що з нормальних атошників на Майдані не буде жодного.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости