Потворний Київ

Потворний Київ

Потворний Київ.

Кажуть, лікування алкоголізму починається в той момент, коли пацієнт усвідомлює свою хворобу. Отже нам треба нарешті визнати, що Київ - некрасиве місто. Звісно, колись столиця України була настільки чарівною, що навіть у досвідчених мандрівників захоплювало подих. Та все це залишилось у минулому: під тоннами МАФів, білбордів, пластикових вікон та незаконних забудов.

Якщо ви хоч раз проводили екскурсію Києвом для іноземних колег, то знаєте те відчуття сорому, коли на шляху до історичних пам'яток хочеться закрити людині очі, аби вона не бачила весь цей жах міста, згвалтованого політиками та мешканцями.

Видео дня

Годі себе обманювати, навіть у сумнівні рейтинги Київ вносять по старій пам'яті та фотографіях минулого сторіччя. А конкурс краси наше місто не виграє навіть у провінційному змаганні.

Визнали? А тепер давайте вже щось робити, аби місто перестало нагадувати смітник. Викликайте ДАІ, коли бачите героїв парковки, дзвоніть в міліцію у випадках незаконних добудов, не дозволяйте встановлювати МАФи в парках, пишіть своїм депутатам в Київраді. Іншими словами, Борітеся - поборете!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...