newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Анатолій Ковальчук
Анатолій Ковальчук
Журналіст, політолог

Блог | Народ чи бидло? (на виборах будьте обережні)

Народ чи бидло? (на виборах будьте обережні)

Для нас настає, можливо, останній шанс визначатися хто ми такі і обрати врешті-решт свою долю, ким бути надалі: народом а чи бидлом.

Змушені визнати, що весь минулий час ми були більше бидлом, аніж народом. Найкраще це засвідчували всі попередні вибори як місцевої, так і центральної влади, яка ніколи не була ні навіть представницькою, ні народною. Починаючи з президентів. Не лише з одіозним і злодійкуватим Януковичем, але й з усіма іншими президентами ми помилилися, кожен з яких виявився не менш одіозним і не менш злодійкуватим. За Кравчука ми, як держава, втратили Чорноморське пароплавство, за Кучми - майже усю країну, яка переважно стала власністю його особисто і окремих його поплічників, які стали називатися олігархами. І квітуча країна, найкраща і найрозвинутіша в колишньому Радянському Союзі перетворилася на найбіднішу і чи не на найзнедоленішу в усьому світі. А могла б стати не гірше тієї ж Франції, Німеччини, а чи Англії. Натомість наші олігархи, інші сучасні плутократи за вкрадені у держави і народу кошти обживаються в тій же Англії в палацах не гірших, напевне, ніж в англійської королеви. Обдерта країна ж поступово перетворюється на приватні феодальні володіння вилізлих із злочинного бруду магнатів і, швидше всього, розвалиться.

Видео дня

Все це робиться з благословення чи мовчазної згоди Верховної Ради майже усіх скликань. В народні депутати завжди чомусь потрапляють не взірці нації, а ті ж хабарники й злодії, які переслідують далеко не народні інтереси, а свої власні. В результаті чого ми всі бідніємо, а окремі особи багатшають. Особливо це помітно за останньої пори, коли начебто вже наша майданна влада з перших же днів свого існування почала гамселити дрібний і середній бізнес, спробуючи його загнати в не меншу скрути, ніж за пори Кучми та Ющенка, коли його душили різними зайвими звітами і перевірками та бандитськими нальотами різних фіксально-правничих структур впереміжку з бандитами чистими. Чи не з тієї пори надмірно розбагатіли представники вищої та середньої прокурорсько-судової камарильї, геть знищивши в країні навіть поняття правосуддя та справедливості?

В цьому багато винні не лише самі злодії, хабарники і клептомани, а населення, яке навряд чи можна називати народом. Ліпше бидлом. Хіба громадяни держави, які уболівають за її долю і свою власну продадуть свої голоси за кульок гречки чи пляшку горілки, чи просто за липові обіцянки, як це не раз бувало в нашій історії? Ні. Не продадуть. Не віддадуть в руки злочинців ні держави, ні міста, ні району, ні села, а ні селища.Чому навпаки все робите ви – українці? Десятками вже проходили вибори в Україні і завжди обирали не тих. Вони багаті, а ви бідні. У вас немає нічого спільного. Не випадково колись Маоцзедун, у Китаї не будучи ще при владі, ходив у найбільш полатаній одежі порівняно з іншими, хоч мав можливість вдягатися досить багато. Це звісно було маскування, бажання здаватися ближчим до мас, звичайний популізм. Але це був і сигнал своїм прибічникам – не крадіть, не хизуйтеся, будьте рівними з народом. Що дасть сигнал нинішніх кандидатів у депутати їхніми палацами, надзаможними квартирами, надмірними статками, які, як правило набуті нечесно?

Треба задуматися над цим і постаратися, щоб більше не бути бидлом. Невдовзі для цього потрібно буде зробити лише один крок – 25 жовтня правильно проголосувати. Проголосувати за кращих, за себе, а не за ситі морди і переповнені кишені. Для цього визначте, кого ви не любите, кого засуджуєте. І за нього не голосуйте.

Перш за все не голосуйте за тих, хто недавно був при владі. Всі вони на собі носять родиму пляму Януковича, яка за сприятливої пори розростеться у чистий грабіж і національну зраду.

Не голосуйте за тих, хто сьогодні знаходиться при владі. Всі вони обиралися за несправедливої системи голосування і за донинішніх умов не могли інакше працювати, як з порушеннями. Вони вже розбещені і зіпсовані.

Не голосуйте за тих, хто в проміжок між виборами відверто плював вам в обличчя, а зараз активно ремонтує лавочки і паркани, прибирає сміття і лагодить під’їзди. Як стане знову за кермо, то плювання повторить знову.

Не голосуйте за тих новачків, хто розпочинає своє передвиборну кампанію з тих же ремонтів. Взявши владу, він сподівається здерти шкіру за все це з вас удесятеро.

Не голосуйте за багатіїв. В Україні немає чесних великих капіталів. У нас немає своїх ні Форда, ні Гейтса, які виростали у великі капіталісти завдяки власним талантам, бо тут таких зжирають швидко і заживо. Розбагатіти тут може тільки нечесний. Підтримавши їх, ви підтримаєте подальше злодійство і своє власне пограбування

Не голосуйте за бізнесменів. Вони йдуть у владу для кращого розвитку свого власного бізнесу.

Не голосуйте за тих, хто, потрапивши у владу, старається туди протягти "потрібних" людей, багатіїв, яких чесна людина не може витерпіти, рідних і родичів. В державі вже достатньо кланів і у Верховній Раді, і в різного роду адміністраціях. І кучкуються вони не ради вас, а задля лобіювання і захисту своїх кланових інтересів.

Взагалі не голосуйте за тих, в кому хоч трішки сумніваєтесь.

Якщо не визначили свого обранця, то краще попсуйте бюлетень і не голосуйте ні за кого. Це буде чесно.

Зараз у держави немає ресурсу, щоб її обкрадати й надалі. Усе ласе покрадене і переділене. Отже, чим далі тим більше вони шукатимуть інші ресурси для свого дальшого збагачення. А цими ресурсами у державі залишилися ви, ваші гаманці і кишені. Тож, або не допустіть їх до влади на виборах, або ж тримайтеся.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...