УкрРус

У перемоги багато батьків, а поразка - завжди сирота

17.3т

Сьогодні влада приписує лише собі в заслугу рішення про підвищення мінімальних зарплат і звинувачує нас у тому, що ми примазуємся до цього, сподіваючись, що в українців коротка пам'ять. Але саме цього радикального кроку ми вимагали від влади тривалий час (на підтвердження - одна з моїх численних заяв від 7 серпня 2015 року).

Насправді не так важливо хто перший сказав про необхідність підвищення зарплат українців - я, Порошенко чи Гройсман. Важливо, що цей необхідний крок нарешті зроблено.

Але якщо для влади підвищення зарплат - це спосіб відволікти увагу від драконівських тарифів та дещо покращити свій нульовий рейтинг, то для нас завжди було очевидно, що економічне зростання в Україні неможливе без збільшення купівельної спроможності громадян. І це є наріжним каменем економічної політики та стратегії розвитку України. Добре, що цей очевидний факт нарешті став зрозумілий і владі.

Але треба не зупинятися і рухатися далі, наступний крок - як мінімум удвічі підвищення мінімальних пенсій. Українці, які відпрацювали все життя, не повинні побиратися

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги