У перемоги багато батьків, а поразка - завжди сирота

16.9т

Сьогодні влада приписує лише собі в заслугу рішення про підвищення мінімальних зарплат і звинувачує нас у тому, що ми примазуємся до цього, сподіваючись, що в українців коротка пам'ять. Але саме цього радикального кроку ми вимагали від влади тривалий час (на підтвердження - одна з моїх численних заяв від 7 серпня 2015 року).

Насправді не так важливо хто перший сказав про необхідність підвищення зарплат українців - я, Порошенко чи Гройсман. Важливо, що цей необхідний крок нарешті зроблено.

Але якщо для влади підвищення зарплат - це спосіб відволікти увагу від драконівських тарифів та дещо покращити свій нульовий рейтинг, то для нас завжди було очевидно, що економічне зростання в Україні неможливе без збільшення купівельної спроможності громадян. І це є наріжним каменем економічної політики та стратегії розвитку України. Добре, що цей очевидний факт нарешті став зрозумілий і владі.

Але треба не зупинятися і рухатися далі, наступний крок - як мінімум удвічі підвищення мінімальних пенсій. Українці, які відпрацювали все життя, не повинні побиратися

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости