Як позбутися російської телеокупації

8.8т

На жаль, канал "Інтер" належить певним проросійським олігархам так само, як і багато інших засобів інформації. Від тих людей колись залежало обрання президента й обрання багатьох народних депутатів, які продовжують в той чи інший спосіб лобіювати інтереси Росії.

В той час як у нас йде війна із Російською Федерацією, яка за законом є країною-агресором, відповідно медіавплив такої країни має бути обмежений. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення мала би жорстко сказати, що присутність медіа із країни-агресора в цей час є неприпустимою і видавати їм попередження. Все це має регулюватися законом.

Однак законопроект Вікторії Сюмар, який би визначав, що європейською є продукція країн, які підписали Конвенцію про транскордонне мовлення, так і не був проголосований на останньому засіданні Верховної Ради. Цього четверга по ньому має бути повторне голосування. Законопроект потрібно підтримати. Патріотизм має бути не у порожніх гаслах, а у конкретних діях і конкретних голосуваннях. Якщо цей законопроект буде підтримано – вплив Росії в Україні значно обмежиться.

Уряд теж має реагувати на подібні речі. В уряді ж є Міністерство інформації, яке теж має готувати і подавати законопроекти, щоб унеможливити подібні дії.

Коли йде війна і відбуваються такі порушення, як на Інтері, то Служба безпеки України повинна сказати – на скільки цей канал є незалежним, на скільки піддається впливу російського агресора і маніпулює нашим суспільством. Якщо таке відбувається, то очевидно, що такі засоби масової інформації мають бути позбавлені ліцензії.

Я, наприклад, за системою поглядів і цінностей, є лібералом. Але коли мова йде про агресію чи про країну-агресора, то це не питання лібералізму чи консерватизму, це питання національної безпеки. Вплив агресора має бути обмежений різними способами. І до свободи слова це не має жодного відношення. Хоча цим фактом часто намагаються маніпулювати.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги