Біг-борд замість трави і дерев

1.2т

Це - газон біля нашого дому. Раніше по периметру росли кущі, була висіяна трава, а посередині - красиві тополі, висаджені ще нашими батьками, коли ми лише сюди в’їхали...

Тепер тут встановлено велетенський біг-борд. Хто його встановив і чи є на те дозвільні документи - таємниця. Ну, про естетику та збереження історико-культурного середовища історичного центру міста ви можете судити з фото…

За догляд за прибудинковою територію я щомісяця маю сплачувати 312 гривень. Але я їх більше платити не буду.

Я вдягаю лати, беру свій спис і йду на війну з нашою ЖЕК "Золотоустівська". Тому що вже на дві мої зареєстровані в ЖЕКу заяви, в яких я прошу надати чітку відповідь, куди йдуть сплачені мешканцями нашого будинку гроші за прибирання прибудинкової території, відповіді так і не надійшло. Нехитрі підрахунки свідчать, що лише з нашого дому ЖЕК - за прибирання самого будинку (якого теж, по суті, ніхто не робить) та прибудинкової території – збирає близько 20 тисяч гривень в місяць. В підпорядкуванні ЖЕКу – сотні будинків. Це мільйони гривень.

А на фото – те, що ми маємо в реальності за ці мільйони.

Я ще покажу вам "паркінг", в який перетворилася наша прибудинкова територія (і за який мешканці офісів, які займають перші три поверхи нашого дому, до речі теж сплачують гроші), покажу вивалені смітники в нашому під’їзді і захисні сітки, які висять над нашими головами на чесному слові, щомиті загрожуючи обірватися і прибити когось. Покажу розкурочений асфальт у дворі. Непрацюючі ліфти, правда, показати не зможу.

Але. Моє терпіння увірвалося. Я більше не хочу, аби якась мутна комунальна контора, яка перетворилася на елементарний конвертаційний центр, тримала мене за дурочку, якій можна втюхати будь-яку брехню. Я хочу правди. Я хочу справедливості. Я хочу, аби мені повернути мій зелений газон. І сказали, куди і на що ідуть мої гроші! Хіба це якісь фантастичні бажання?

До сусідів – не мовчіть! Чистіть свої щити і гостріть мечі. Рубка буде моцна.

Але ми переможемо!

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги