Владімір, ми ж друзі?!

Владімір, ми ж друзі?!

Гамерика вміє дивувати:

"Трамп каже, що він друг Путіна. Я все мрію, що він йому скаже: "Владімір, ми ж друзі? То я тобі по дружньому кажу: поверни Україні Крим та східні території, бо інакше дружбі кінець..."

"Ні, я знаю що він так не зробить, але буде інше - суто заради свого бізнесу та своїх друзів він буде знижувати ціну на нафту, і десь коли нафта буде нижче 40 баксів за барель, Росія розвалиться, як колись Радянський Союз. Це точно так буде, вам треба лише до того протриматись!"

Видео дня

"Вам дуже важко, бо з одного боку на вас напав Путін, а з другого у вас поляки, вони загалом хороші хлопці, але частина з них досі вважає що Львів то їхнє місто, як було до Другої світової, і це ускладнює..."

"Звісно, Путін каже що на сході України багато росіян - як же могло бути інакше, як Сталін вбив кілька мільйонів українців та заселив туди росіян, так само як він заселив росіянами Крим після геноциду татар..."

"А найважче, що ви історично довго були не разом, і між західними українцями та східними велика різниця, на сході та сама церква, що у Росії, і це вагомий фактор для Путіна; як у вас зараз з цим, різниця вже менша ніж була колись?"

Мій співбесідник - сивий дідусь, доглядач залу комах у Смітсонівському природничому музеї, тримає на руці здоровенного індонезійського паличника (живого, звісно ж)... От дідові б слова та Трампові з Тілерсоном у вуха!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.