Самопідпал "Інтера"?

35,1 т.
Самопідпал 'Інтера'?

Як бачу ситуацію з "Інтером".

Видео дня

Варіант перший. Як планувалось: беручи до уваги негативне відношення до телеканалу серед патріотів, мотивувалось декількох місцевих організаторів протестів, ті приводили місцевих (і, дуже ймовірно, щирих любителів простих рішень) під НІС, на фоні цього шуму здійснювався самопідпал, далі крики про наступ на свободу слова, "фошизди атакують", і все це під хор Станко-Мацук-Кутепових і інших корисних ідіотів на службі у ВВХ тощо. Паралельно у мережі прогнозовані заклики від абсолютно щирих патріотів, яких цей бескінечний пздц у виконанні ТВ Фірташа-Льовочкіна вже дістав, нести ще бензину під Інтер, що дуже добре лягало у загальний відеоряд, і дозволяло телеканалу, який узгоджує новини з "МГБ ДНР", перекрити реальні звинувачення у співпраці з терами, та зберегтись в інфопросторі.

Варіант другий. Як вийшло: привели невідомих мітингувальників, влаштували самопідпал, відмовились одразу давати МВС записи камер спостереження, паралельно почали кричати про підпал радикалами тощо, і це все при тому, що я бачу фото, як оперативно зреагувала поліція, та затримала невідомих атакуючих, а також бачу фото, де одночасно дев'ять пожежних машин працює на місці. Також бачу, що люди у соцмережах, давно навчені дивитись, кому вигідно, прийшли до висновку, що даний підпал вигідний виключно НІС, про що і пишуть. Тобто, ніяких масових протестів на поміч мітингувальникам, які вже були під будівлею, і за якими можна було би сховати самопідпал - нема, влада відреагувала максимально оперативно, і тому всі ці крики про напади від влади на свободу слова ідуть в те місце, у яке йде і Мацука зі своїм черговим висером стандартівВВС у фейсбуку.

Варіант третій. Як мало би бути: влада давно повинна була навести порядок зі ЗМІ, які співпрацюють з терами, натомість влада створила МІП, котрий ці ЗМІ активно захищав. А це дає можливість Інтеру влаштовувати провокації, подібні до сьогоднішньої, накидувати на країну, і все це робити абсолютно безкарно

Далі. Моя думка, яка базується і на перегляді скриньок Столярової, і на трирічному спостереженні за діяльністю цього телеканалу: Інтер = Кремль. А Кремль - це абсолютний ворог. Тому, пробачте, але мені відверто по-барабану, хто з наших які вигоди має атакуючи цей канал. Від слова взагалі. Я щиро і з задоволенням підтримую заклики змінити інформаційну політику даного сепарського болота, або ж закрити його повністю.

Отже, версія, яку буду відстоювати: телеканал Інтер здіснив самопідпал з метою відвернення уваги від скандалу по співпраці НІС з "МГБ ДНР", ймовірно найнявши мітингувальників (і дуже не заздрю мітингувальникам, якщо це підтвердиться), або ж використавши цілком природній протест під своїми вікнами від мітингувальників, у яких чуть більше, ніж дохера причин вимагати закриття даного кремлівського вербувальника. Спроби "Інтера" звинуватити владу у нападах на свободу слова - обов'язково отримають опір, і я допоможу чинити даний опір максимально, виходячи зі своїх скромних можливостей.

Дякую за увагу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...