Як ми, нормальні, живемо в Криму?

39,5 т.
Як ми, нормальні, живемо в Криму?

З нормального світу іноді питають, як ми, нормальні, тут живемо. Не в тому сенсі, "як ви там поживаєте?", а в тому сенсі, "як ви це витримуєте", "як ви пристосувались".

Розповідати все не має сенсу. Якщо вас ніколи не окупують, то вам воно просто для задоволення цікавості, якщо ж вас окупують - розкажу і покажу. Є певні хитрощі, які працюють тільки коли про них мало знають. Вони не варті празного любопитства. Є також певні речі, які вам краще не знати. Ви ж не питаєте, приміром, тих хто жив в Голодомор - як ви вижили? Люди просто вижили, і все.

Є речі, які або треба пережити самому, або ще краще не треба зовсім. Мені теж ніяково, коли читаю материкові бідкання про тарифи, ціни, сіськастих секретарш, останню виходку ляшка, чиюсь податкову декларацію. Розумом я розумію, а відчуттями не відчуваю. Бо в окупації все це теж є, але вважається квіточками.

Видео дня

Ви дихаєте свободним повітрям, кожну секунду свого життя. Спите спокійно, не боєтесь арешту, викрадення, щезнення без вісточки. Але настільки звикли до цього, що не цінуєте. Це як рука - наскільки вона була вам потрібна, ви відчуєте, лиш коли залишитесь без неї. А коли вона є, то життя і далі здаватиметься таким невиносимим, складним, протиречивим, невимовно заплутаним і потребуючим на термінове хирургічне втручання.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...