В Кримнаші вже повний армагедонець

103,9 т.
В Кримнаші вже повний армагедонець

В Кримнаші за півдоби вже повний армагедонець. Хто хотів побачити як воно буде, коли відімнкуть півострів з материку - той вже побачив. Хто казав "це нічого не дасть", м'яко кажучи перебільшував резерви РФ та Кримнашу.

Видео дня

Траліки стоять по всій трасі на ЮБК. 1 600 тис людей без світла. По радіо, тим часом, бодро повідомляють, що все зашибісь - "життєво важливі" обєкти як то ісполкоми, горсавєти і адміністрації працюють. Світла в квартирах не те що віяльно вимикають - скоріше, віяльно вмикають. Школи думають зачинити. Опалення квартир вимкнене. Бензин моментально щез з заправок - із'яли на генератори, нібито. Магазини позачинялися в базарний день, а в тих небагатьох лавках що працюють - продукти на шару різко підскочили. Мобільний зв'язок глючить і падає. І все це - ще не пройшла й доба! Народ похмурий. В деяких істерика.

Ну і як завжди - у такій тиші добре чутно українське радіо. Але українському радіо нема чого сказати про Крим. Взагалі. У випусках новин про щось своє про дєвіч'є.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...